Wybierz region

Wybierz miasto

  Zrozumiał, że źle zrobił

  Autor: (SAJ)

  2001-01-03, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  (BIELAWA, powiat Dzierżoniów) Przestraszony złodziej porzucił skradziony, 29 grudnia, samochód i odniósł jego właścicielce kluczyki, dokumenty, telefon i pieniądze.

  (BIELAWA, powiat Dzierżoniów) Przestraszony złodziej porzucił skradziony, 29 grudnia, samochód i odniósł jego właścicielce kluczyki, dokumenty, telefon i pieniądze. Mężczyzna zorientował się, że policja jest na jego tropie.

  Do solarium przy ul. Wolności w Bielawie, w piątek wieczorem, swoim fiatem 126p. podjechała Anna K. (26 lat). Wszedł za nią do środka 17-letni Arkadiusz R. - Chłopak wyrwał jej telefon komórkowy, kluczyki od samochodu, pieniądze i dokumenty. Odjechał maluchem - powiedział nam podinspektor Mirosław Wójciga, komendant Komisariatu Policji w Bielawie.
  Tej samej nocy policjanci namierzyli skradzione auto. Nastoletni złodziej zostawił go na jednej z bielawskich ulic. Szybko ustalono personalia złodzieja. Pozostało tylko go zatrzymać. Następnego dnia (czyli w sobotę) Arkadiusz R. odniósł zabrane rzeczy Annie K. Tego samego dnia zatrzymała go policja. Za kradzież i krótkotrwałe użycie pojazdu grozi mu do 5 lat więzienia, choć zapewne prokurator powiatowy weźmie pod uwagę jego zreflektowanie się.

  Sonda

  Trwają tegoroczne egzaminy dojrzałości. A jak Ty wspominasz swoją maturę?

  • nie byłoby źle, gdyby nie to, że wszyscy dopytywali czy się uczę i niepotrzebnie mnie stresowali (38%)
  • moja matura to najłatwiejszy sprawdzian, jaki miałem w życiu (33%)
  • nie zdawałem matury (16%)
  • to był horror, zadania były trudne i nieadekwatne do tego, co robiliśmy na lekcjach (14%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.