Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Górnik PWSZ Wałbrzych - Miedź Legnica 3:2 (ZDJĘCIA)

PG, Fot. Dariusz Gdesz
Piłkarze Górnika PWSZ wygrali pierwszy w tym sezonie mecz na własnym boisku. Beniaminek II ligi w derbowym pojedynku pokonał 3:2 Miedź Legnica. Do przerwy wałbrzyszanie prowadzili 2:0, ale zespół z Legnicy doprowadził do remisu i na boisku zrobiło się nerwowo. Decydującą o zwycięstwie Górnika PWSZ bramkę w 92 minucie zdobył Bartosz Konarski.

Przed chwilą zaczął się w Wałbrzychu mecz II ligi. Górniki PWSZ podejmuje Miedź Legnica. To pierwsze spotkanie wałbrzyszan w tym sezonie na własnym stadionie. Górnik PWSZ zaczął pojedynek w składzie: Jaroszewski, Kłak, Majka, Przerywacz, Grzegorz Michalak, Rytko, Morawski, Wepa, Zinke i Janik. Trener gości wypuścił na boisko jedenastkę: Syamin, Żółtowski, Kucharzak, Paszliński, Spaczyński, Piotrowski, Kowal, Cisse, Balicki, Garuch i Orłowski.
2 minuta - Górnik w natarciu. Przed szansą na zdobycie bramki był Grzegorz Michalak, ale wynik nadal 0:0
6 minuta - kontra Miedzi, ale Jaroszewski obronił w sytuacji sam na sam z Garuchem i wynik ciągle 0:0 (na stadion wchodzą kibice Miedzi)
15 minuta - Garuch faulował w ataku i obrońcy Górnika PWSZ wyprowadzają piłkę. Wynik nadal 0:0
20 minuta - rzut wolny dla Górnika. Bramkarz Miedzi świetnie broni uderzenie Kułaka i dobitkę jednego z wałbrzyszan (piłka zmierzała pod poprzeczkę). Wynik nadal 0:0
26 minuta - rzut rożny dla wałbrzyszan. Piłka wędruje do Marcina Morawskiego a ten z około 20 metrów umieszcza ją w bramce gości. Górnik PWSZ prowadzi z Miedzią 1:0
29 minuta - atak Miedzi i Orłowski posyła piłkę obok bramki gospodarzy. Górnik PWSZ prowadzi nadal 1:0
32 minuta - zmiana w zespole Miedzi. Za Balickiego wszedł Pazurkiewicz.
40 minuta - Morawski z rzutu wolnego posyła piłkę wysoko ponad bramką
42 minuta. Zinke dostał piękne podanie z głębi pola i po krótkim biegu umieścił piłkę w bramce Miedzi. Górnik PWSZ prowadzi 2:0
44 minuta - Po wykonywanym przez Morawskiego z około 30 metrów rzucie wolnym bramkarz Miedzi z trudem broni. Po chwili sędzia Szymon Lizak z Poznania kończy pierwszą połowę meczu. Po 45 minutach Górnik PWSZ prowadzi na swoim boisku z Miedzią Legnica 2:0. Bramki strzelili: w 26 minucie Morawski i w 42 minucie Zinke.
przed chwilą zaczęła się druga część meczu i w 47 minucie bramkę zdobyła Miedź.Strzelcem gola był Orłowski. Jest 2:1 dla Górnika PWSZ
54 minuta - zmiana w Górniku PWSZ za kontuzjowanego Janika wszedł Duś. Po chwili żółtą kartkę ujrzał Zinke
62 minuta - gra bardzo się zaostrzyła. Czystych sytuacji strzeleckich zespoły jednak nie mają. Wynik nadal 2:1 dla Górnika PWSZ
66 minuta - żółta kartka dla Mady Cisse
69 minuta - podwójna zmiana - w Górniku za Rytke wszedł Konarski, a w Miedzi za Kowala - Dobi
74 minuta - drugą bramkę dla Miedzi strzelił Orlowski i jest remis 2:2
78 minuta - zmiana w Miedzi. Za Cisse wszedł Imianowski
82 minuta-Konarski pod bramką gości dostał piłkę , ale musnął ją głową nie stwarzając zagrożenia. Wcześniej za Grzegorza Michalaka wszedł Protasewicz. Nadal jest remis 2:2
90 minuta - piękny strzał Zinke, ale bramkarz gości wybił zmierzającą pod poprzeczkę piłkę. Po chwili po rzucie rożnym zakotłowalo się pod bramką Miedzi, ale obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej.
92 minuta - piękna akcja Górnika zakończona celnym strzałem Konarskiego. Górnik PWSZ wygrywa 3:2
95 minuta - koniec meczu - Górnik PWSZ wygrał z Miedzią Legnica 3:2