W sobotę 12 lutego w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej ,,Śródmieście'' w Wałbrzychu odbył się Bal Przebierańców dla dzieci z dzielnicy ,,Śródmieście''.

Zabawę jak co roku poprowadził przewodniczący RWS ,,Śródmieście''-radny miejski Piotr Kwiatkowski, który również ufundował nagrody dla najładniej przebranego
chłopca i dziewczynki. Przez prawie 3 godziny ponad 70 dzieci wraz z rodzicami wspaniale spędziło czas biorąc aktywny udział w licznych konkursach, zabawach i
tańcach. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek,oraz zabawki i maskotki.

Czytaj także

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  kostek (gość)

  I co można? Można zafundować dzieciakom frajdę i mieć z tego też niemałą satysfakcję? Można coś zrobić bezinteresownie i nie do końca na pokaz? Można... można...?
  Można! Tylko trzeba po pierwsze chcieć, po drugie patrzeć szerzej i dalej niż tylko z poziomu swego stołka przez pryzmat swego (tfu!) ugrupowania. Przecież tym dzieciom nikt politycznych preferencji nie sprawdał, ich rodzicom też nie!
  A zatem, wszelkiej maści magistracko-, gminno-, miejsko- i powiatowa hoło... zgrajo: uczcie się od Kwiatowskiego!
  Rosiak. to dotyczy też, a może przede wszystkim, ciebie!