Black Friday – to moda na wyprzedaże, która zaczęła się w USA, a która każdego roku także w Polsce staje się coraz bardziej popularna. W naszym kraju to już czas, gdzie ludzie myślą o mikołajkowych prezentach, więc obniżki cen tym bardziej kuszą.

Coraz więcej sklepów włącza się do akcji sprzedawania asortymentu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, tym bardziej, że końcówka listopada w Polsce to już czas, gdy ludzie myślą o mikołajkowych prezentach i szukają dobrych okazji.

Fani zakupów już szykują się do akcji. To będzie prawdopodobnie najlepszy dzień w roku zarówno dla tych czekających na okazję, jak i dla sklepów. Z szacunków analityków rynku wynika, że w tym roku wartość transakcji dokonanych w Black Friday wzrośnie pięciokrotnie w porównaniu do innych dni.

A przypomnijmy, że Black Friday w wielu sieciach handlowych to nie tylko ten jeden dzień - 24 listopada. Wiele promocji będzie rozszerzonych także na zbliżający się weekend - 25-26 listopada 2017.

TU ZNAJDZIECIE LISTĘ SKLEPÓW I PROMOCJE BLACK FRIDAY

ZOBACZCIE MATERIAŁ - ZDANIEM ANALITYKÓW TO BĘDĄ REKORDOWE OBROTY

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!