Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie, które miało wskazać ile pieniędzy potrzebuje Polak aby przeżyć miesiąc w kraju. Przeżyć miesiąc = mieszkać, jeść, funkcjonować w społeczeństwie. W wyliczeniu zobaczyć można kwoty dotyczące podstawowego, średniego i dobrej jakości życia. Trzeba przyznać, że te wyniki zaskakują. Kliknij w zdjęcie, aby uruchomić raport.


Czytaj także

Komentarze (85)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gdańszczanin (gość)

Ostatnia szansa dla Polski to Ruch 11 Listopada i inne ruchy narodowe. W rachube wchodzi jeszcze partia Macierewicz-Rydzyk. PiS i opozycja lewacka to zaglada i grabarze Polski.

Historyk (gość)

POPSLSLD to zlodzieje i zdrajcy to nie ulega watpliwosci ale tymczasem Duda, Morawiecki i Kaczynski z milczacymi biskupami wyprzedaja Polske. Wlasnie oddaja kopalnie Krupinski warta 3 biliony za 1/5000 wartosci podejrzanej firmie zagranicznej. Jednoczesnie chca stawiac elektrownie atomowe za 70 mld podczas gdy z naszego wegla mozna robic metoda podziemnego zgazowania gaz ziemny i wodor w ilosciach jakimi moglibysmy zaopatrzyc cala Europe!

ha ha ha ha (gość)

kodziarz przylazł do roboty i minusy ładuje.dzisiaj podwójnie wkurzony bo szwaby przegrały.

goość (gość) (FRED)

Fred to nie on za dużo dostaje tylko my za mało o jakieś 3000 zł ( plus te 1500 ) .
A pensje burmistrzów jak wysokie są i za te nas zadłużanie i do tego księgowość kreatywna .

A ilu żydków jest w rządzie i uprawiają z kolesiami lichwę ( ta lichwa i jej znaczenie dla poddanych Watykanu którzy ich doją aż do śmierci )

FRED (gość)

Tym z CBOS chyba troszeczkę ostatnie upały mózgi przypaliły. Jeżeli przeciętnemu Kowalskiemu wystarczy 1460 złotych miesięcznie na skromne życie to chyba ciekawi jesteście ile miesięcznie ma najbiedniejszy obywatel naszego kraju. Jest tak biedny, że za państwowe pieniądze musi go pilnować ochrona aby ta nędza z kraju nie uciekła. Za te pieniądze musi utrzymać się on i jego kot, popłakałem się kiedy zobaczyłem, że na swoje skromne i biedne życie od państwa dostaje 18858,37zł. BIEDA? PRAWDA?!

40latek (gość)

Przeczytaj i obejrzyj!
http://www.eprudnik.pl/zatajone-przed-polakami-bogactwa-polski-czyli-najwieksze-oszustwo-prl-bis-tzw-iii-rp/
Krzysztof Tytko w Sejmie o polskich zasobach naturalnych
https://youtu.be/sEAJDKpXdoU

i tyle (gość)

Wszystko zależy od tego kto ma jakie POtrzeby.Za rządów POprzednich POseł z tej partii niejaki stefan n.namawiał by jeść szczaw i mirabelki.Czyli można przeżyć za darmochę.stefan tak mówił wy za darmochę,bo dla nas ma być więcej do POdpieprzenia.