Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czy Roman Ludwiczuk będzie startował w wyborach parlamentarnych. Z jakiej listy? O tym przeczytasz już we wtorek, w Panoramie Wałbrzyskiej, która ukazuje się razem z Gazetą Wrocławską. Ponadto spytaliśmy innych parlamentarzystów, czy zamierzają ponownie starać się o fotele posłów i senatorów.

Ponadto piszemy o cięciach w spółkach gminnych w Wałbrzychu. Dziś ich sytuacja finansowa nie jest dobra, ale jeszcze kilka miesięcy temu wyniki były nagradzane.

W Panoramie Wałbrzyskiej przeczytasz również kto stoi za pożarami w dzielnicy Sobięcin. Czy w mieście grasował seryjny podpalacz?

Piszemy również o najbardziej bezpiecznym meczu w historii regionu. Na jednym boisku spotkali się bowiem policjanci, strażnicy, sędziowie i m.in. prokuratorzy.

W Panoramie Wałbrzyskiej możecie również zobaczyć, kto ubiega się o tytuł Królowa Zimy. Jeszcze do 10 lutego czekamy na zdjęcia. Do wygrania jest zabieg w salonie urody, wart 400 złotych.

Panoramę Wałbrzyską kupisz razem z programem telewizyjnym.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Jezus (gość)

    Heniek Stokłosa mógł? Mógł! Wygrał? Wygrał! To niech i Romek wygra i startuje - demokracja wersja Polska.