Zakończyliśmy głosowanie powiatowe w Dolnośląskim Hipokratesie. Do etapu finałowego plebiscytu Gazety Wrocławskiej zakwalifikowało się aż 274 finalistów z 5 powiatowych kategorii - 26 zwycięzców z każdego powiatu oraz 26 laureatów z największą ilością punktów. W związku z tym, że w niektórych powiatach był remis, do finału przeszło 14 laureatów więcej. Głosowanie rusza 18 kwietnia o godz. 16. W pozostałych kategoriach ogólnowojewódzkich można głosować cały czas - aż do 28 kwietnia do godz. 20.59.59.

Wierzymy, że wspaniali lekarze i pielęgniarki pracują wszędzie. Chcemy ich znaleźć nie tylko w dużych szpitalach, ale i małych powiatowych gabinetach. Mieszkańcy wszystkich dolnośląskich powiatów wybrali zwycięzców w 5 kategoriach: lekarz rodzinny, pediatra, stomatolog, pięlęgniarka/położna oraz przychodnia/gabinet. Zwycięzcy etapu powiatowego awansują do finału wojewódzkiego. Jednocześnie wybieramy najpopularniejszego specjalistę Dolnego Śląska w następujących kategoriach: ginekolog, chirurg, ortopeda, dermatolog, kardiolog, okulista, lekarz medycyny estetycznej. W tym samym głosowaniu wybieramy także najlepsze, zdaniem pacjentów, centrum rehabilitacyjne i najpopularniejszego menadżera służby zdrowia Dolnego Śląska.

JAK ZGŁOSIĆ KANDYDATA? Przyjmowanie kandydatów zakończyliśmy 7 kwietnia. Wprowadzanie ich zakończyliśmy we wtorek, 11 kwietnia. JAK GŁOSOWAĆ? Wystarczy kliknąć na kandydaturę - tam znajduje się numer telefonu wraz z kodem, który należy wpisać w treści SMS-a. 1 SMS to 1 głos. Koszt 1 SMS-a to 2,46 zł. Głosowanie rozpoczęliśmy 24 marca, a zakończymy – 28 kwietnia 2017 roku o godz. 20.59.59. W 5 kategoriach: Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Pielęgniarka/Położna Roku, Przychodnia/Gabinet Roku rozgrywki powiatowe zakończą się 14 kwietnia o godz. 20.59. Wojewódzki finał zacznie się 18 kwietnia o godz. 16 i potrwa do 28 kwietnia do godz. 20.59.

JAK ZDOBYĆ WIĘCEJ GŁOSÓW

JAKIE NAGRODY CZEKAJĄ NA LAUREATÓW? Zaszczytny tytuł, potwierdzony specjalnym certyfikatem Gazety Wrocławskiej, a także cenne nagrody, wręczone podczas uroczystej gali w maju 2017 roku we Wrocławiu.

WAŻNE DATY I INFORMACJE O GALI

Szczegółowych informacji o plebiscycie udziela Anna Gabińska - tel. 502 499 815, e-mail: plebiscyt@gazeta.wroc.pl.

TU GŁOSUJEMY

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!