Podziwiasz styl Shakin Dudiego? Wypracuj swój własny Podziwiasz styl Shakin Dudiego? Wypracuj swój własny

Podziwiasz styl Shakin Dudiego? Wypracuj swój własny. (© Marcin Oliva Soto)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jeszcze do jutra Wałbrzyski Ośrodek Kultury czeka na zgłoszenia mieszkańców Dolnego Śląska do uczestnictwa w bluesowym konkursie muzycznym. Najlepsi wystąpią z Nocną Zmianą Bluesa, a najlepsi z najlepszych nagrają płytę w studiu nagrań, zaprezentują się podczas Dni Wałbrzycha 2011 i otrzymają nagrody rzeczowe.

WOK pragnie promować uzdolnione zespoły muzyczne z naszego regionu i wyłaniać młodych artystów. Wielbiciele bluesa będą mogli sprawdzić się i wystąpić z polską czołówką. W jury „Ale Bandy!!!” zasiądą: Martyna Jakubowicz (wokalistka, gitarzystka i kompozytorka), Sławek Wierzcholski (wirtuoz harmonijki ustnej, wokalista Nocnej Zmiany Bluesa) i przedstawiciel organizatora. Pięć najlepszych grup spotka się w finale już 26 marca i wystąpi na jednej scenie z Nocną Zmianą Bluesa.
Zgłoszenia do 10 marca 2011, więcej informacji znajdziecie na stronie wok.walbrzych.pl (regulamin i karta zgłoszeń do pobrania). Szczegóły u koordynatora konkursu:
Joanny Ziejło – Augun, instruktora Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury (sfinx@wok.walbrzych.pl; tel. 74 666 43 55).

Czytaj także

    Komentarze (4)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!