Dorota Zarzycka

Dorota Zarzycka, dyrektor Domu Seniora Rusinowa w Wałbrzychu (© UM w Wałbrzychu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dorota Zarzycka została wybrana w drodze konkursu dyrektorem powstającego Domu Seniora Rusinowa w Wałbrzychu.

Dorota Zarzycka jest wałbrzyszanką, ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej oraz podyplomowe studia w zakresie organizacji pomocy społecznej, a także liczne kursy i szkolenia z zakresu pomocy społecznej. Dotychczas Dorota Zarzycka była związana z Terenowym Komitetem Ochrony Praw Dziecka w Wałbrzychu jako pedagog i wychowawca w Niepublicznym Domu Dziecka w Wałbrzychu.

Obecnie w Domu Seniora Rusinowa w Wałbrzychu trwają już prace wykończeniowe. Po koniec marca będą przyjmowani pierwsi pensjonariusze. Docelowo w placówce opiekę znajdzie 50 mieszkańców Wałbrzycha. Na początku marca ruszą konkursy na pracowników domu seniora. Opisy stanowisk i ogłoszenia o naborze ok 40 pracowników będzie można znaleźć na stronie www.um.walbrzych.pl w Biuletynie Informacji Publicznej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!