Dotychczas Górnik Wałbrzych zawsze wygrywał z MKS Kluczbork. Jak będzie tym razem?

ARS
W środę 17 kwietnia wałbrzyszanie zagrają na wyjeździe w Kluczborku. Mecz ten został przełożony z połowy marca.

Pierwotnie mecz 19 kolejki II ligi piłkarskiej, MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych, miał zostać rozegrany 16 marca. Ze względu na zimową aurę i zły stan techniczny boiska w Kluczborku, mecz został przełożony na 17 kwietnia o godz. 16. W rundzie jesiennej górą był Górnik Wałbrzych, który pokonał na własnym boisku MKS Kluczbork 2:1. Zwycięską bramkę dla wałbrzyszan, w ostatniej minucie meczu, strzelił wówczas Marcin Morawski z rzutu wolnego. Sędzią głównym meczu MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych będzie Tomasz Zieliński z Konina. Po rozegraniu 20 spotkań, Górnik i MKS są obecnie sąsiadami w tabeli. Wałbrzyszanie zajmują 8 miejsce z dorobkiem 30 pkt. (9-zwycięstw, 3-remisy, 8-porażek, bramki 22-18). Natomiast MKS Kluczbork zajmuje w tabeli 9 miejsce z dorobkiem 29 pkt. (8-zwycięst, 5-remisów, 7-porażek, bramki 32-20).