Duchowny z Ugandy, który słynie z modlitw o uzdrowienie i charyzmatycznych spotkań modlitewnych, spotka się z wiernymi w Szczawnie-Zdroju aż dwa razy. 11 i 12 czerwca (w poniedziałek i we wtorek) będzie się modlił obok placu budowy kościoła pw. Matki Bożej Częstochowskiej, przy ul. Księdza J. Popiełuszki 2. Na Wzgórzu Św. Antoniego odbędą się rekolekcje z Johnem Bashoborą. Przyjechać może każdy.

Ksiądz dr John Bashobora w odwiedzał już Wałbrzych i okolice w przeszłości. Tym razem duchowny spotka się z wiernymi w Szczawnie-Zdroju.

Spotkanie z Johnem Bashoborą będzie nawiązywało do hasła roku duszpasterskiego brzmi: " Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym, a więc..."

Plan spotkania z Johnem Bashoborą w poniedziałek i wtorek:

9.00 - rozpoczęcie, informacje, Różaniec św.

10.00 - konferencja

11.30 - przerwa

12.00 - konferencja

13.30 - przerwa obiadowa

15.00 - Godzina Miłosierdzia Bożego, Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwa uwielbienia

15.30 - konferencja

17.00 - przygotowanie do Eucharystii

17.30 - Eucharystia

19.30 - przerwa

20.00 - modlitwa o uzdrowienie, uwolnienie, wylanie Ducha Świętego

Apel Jasnogórski

Organizatorzy apelują, by zabrać ze sobą krzesełka do siedzenia, karimaty, parasole, leki (jeśli ktoś je zażywa), księża proszeni są o zabranie alb i stuł.

Na miejscu będzie możliwość spożycia ciepłego posiłku i wody pitnej.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Będą zbierane jedynie datki na tacę podczas każdej mszy św. Pierwsza - na cele związane z posługą o. Johna Bashobory, druga na budowę kościoła i domu parafialnego w naszej małej parafii i pokrycie kosztów organizacyjnych.

- Prosimy o to, by skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania przed przyjazdem na plac modlitwy, czyli we własnych parafiach. Już teraz prosimy o modlitwę w intencji doświadczenia potęgi Ducha Kościoła podczas nadchodzącego spotkania. Wraz z Parafialną Szkołą Nowej Ewangelizacji "Służebnica Pańska" zapraszamy - apelują organizatorzy spotkania.

Zobaczcie FILM. Na spotkanie z ojcem Bashoborą przyszło w Warszawie 55 tysięcy ludzi!

Urząd miasta

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!