Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Derby Wałbrzycha dla KK Prometu (ZDJĘCIA)

PG; Fot. Dariusz Gdesz
Górnik postawił jednak trudne warunki

Koszykarze KK Promet wygrali 81:76 z JKKS-em Górnikiem, trzecioligowe derby Wałbrzycha. – Pomimo porażki jestem bardzo zadowolony. Widać, że zrobiliśmy spory postęp - mówił po meczu Arkadiusz Chlebda, trener JKKS-u Górnika. Jego zespół przegrał z KK Prometem pierwszy mecz w sezonie różnicą blisko 50 punktów. Tym razem wyrównana walka trwała właściwie od początku do końca meczu. Po trzech kwartach grająca we własnej hali ekipa trenera, Chlebdy wygrywała 60:55. KK Promet doprowadził do remisu 70:70 w połowie ostatniej odsłony. Później doświadczeni goście wypracowali sobie niewielką przewagę, którą utrzymali do ostatniej syreny. – Zabrakło nam koncentracji. To już kolejny mecz, w którym słabo gramy w drugiej kwarcie, i który rozstrzygamy na swoją korzyść w końcówce - mówiła Ewa Smaglińska, trenerka KK Prometu.

JKKS Górnik Wałbrzych - KK Promet Wałbrzych 76:81 (22:25, 21:13, 17:17, 16:26)

JKKS Górnik: Wieczorek 15, Maryniak 15, Stochmiałek 12, Murzacz 12, Narnicki 12, Jaskulski 7, Wrona 3.

KK Promet: Iwański 24, Myślak 17, Kołodziej 17, Ratajczak 8, Abramowicz 8, Olszewski 5, Karwik 2.