Piłkarze Górnik Wałbrzych tylko zremisowali sparing z III-ligowcem

Paweł Gołębiowski; Fot. Dariusz Gdesz
Piłkarze Górnika Wałbrzych zremisowali 1:1 mecz sparingowy z III-ligową Sołą Oświęcim. Wałbrzyski II-ligowiec wystąpił w tym spotkaniu bez testowanego Josefa Krolopa, który jednak nie będzie grał w Wałbrzychu

Piłkarze Górnika Wałbrzych zremisowali 1:1 mecz sparingowy z III-ligową Sołą Oświęcim. Wałbrzyski II-ligowiec wystąpił w tym spotkaniu bez Josefa Krolopa. Testowany w Górniku od kilku tygodni zawodnik z Czech spisywał się nieźle i zyskał uznanie w oczach szkoleniowców, ale działacze nie zdecydowali się na jego zatrudnienie. Wałbrzyszanie bez Krolopa zagrali przeciętnie, ale po pierwszej połowie prowadzili z Sołą 1:0, po golu Marcina Folca. W drugiej części spotkania, toczący wyrównaną walkę z gospodarzami, zespół z Oświęcimia wyrównał. Bramkę na 1:1 z rzutu karnego w 75. minucie strzelił Paweł Cygnar.

Górnik Wałbrzych – Soła Oświęcim 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Marcin Folc (45), 1:1 Paweł Cygnar (75)

Górnik: Jaroszewski, Sawicki, D. Michalak, Wojtarowicz, Krzymiński, Wepa, G. Michalak, Moszyk, Zinke, Śmiałowski, Folc oraz Gawlik, Oświęcimka, Bartkowiak, Surmaj, Misiak, Migalski.