Tak wygląda banner odsyłający do głosowania Tak wygląda banner odsyłający do głosowania

Tak wygląda banner odsyłający do głosowania. (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wałbrzych znalazł się na liście głównej 60 polskich miast, które przez miesiąc będą rywalizować w internetowym plebiscycie o zaistnienie w grze Monopoly Polska. Nasze miasto może znaleźć się na pierwszej narodowej planszy gry Monopoly. To wielka szansa na promocję pozytywnego wizerunku Wałbrzycha.

Tylko przez miesiąc, od 20 lutego do 20 marca, będzie trwać internetowe głosowanie. Jedynie dwadzieścia dwa miasta, które uzyskają największą liczbą głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska. Konkurencja jest duża, bo do rywalizacji na początku staje 60 miast, a internauci mogą dodawać kolejne.

- Liczymy na powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu, kiedy to dzięki poparciu internautów zyskaliśmy możliwość "wirtualnego spaceru" po Wałbrzychu - mówi Artur Wylandowski, kierownik biura promocji w wałbrzyskim urzędzie miejskim. Przypomnijmy, funkcja ta umożliwia obejrzenie w internecie 258 panoram miasta, w tym miejsc niedostępnych, jak wnętrza kościołów lub panoramy widoczne z wież. Zaistnienie Wałbrzycha na planszy gry to kolejna szansa na promocję i kreowanie pozytywnego wizerunku.

Jak można poprzeć ten projekt? Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl zarejestrować się i kliknąć na 1 z 60 miast, które znalazły się na liście głównej. - Odsyłacze umożliwiające głosowanie znajdą się też w postaci bannerów na stronie www.um.walbrzych.pl oraz w serwisach lokalnych instytucji kulturalnych i sportowych - wyjaśnia Ewa Frąckowiak, rzeczniczka urzędu. Głosować mogą wszyscy obywatele Polski, którzy skończyli 13 lat. Nie jest ważne miejsce zamieszkania. Dziennie można oddać jeden głos na miasto z listy głównej, na której jest Wałbrzych, oraz jeden głos na listę miast nominowanych. W tym samym czasie do głosowania można nominować miasta, których nie ma liście głównej sporządzonej przez Monopoly Polska.

Podobne plebiscyty internetowe odbyły się już w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Turcja, Francja, Włochy, Rosja, Wielka Brytania i inne. Polska gra Monopoly będzie dostępna w sprzedaży za dwa lata.

Czytaj także

  Komentarze (5)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ktośśśś (gość)

  Widzę, że mamy wielkich patriotów lokalnych. Jak tak mówicie o własnym mieście to się nie dziwie, że mamy taką opinię. Ta nasza Wałbrzyska mentalność. ehhh.... brak słów :(

  Włbrzyszanka (gość)

  kurde jest szansa na lepsze spojrzenie na ten Wałbrzych,a nie biedaszyby czy korupcje....!!!!!! GŁOSUJCIE!!!!!

  kolina (gość)

  Przy każdej okazji odwołują się do nas o poparcie dla zmiany wizerunku Wałbrzycha na pozytywny.
  Proponuję zacząć od skazania "kupców" (mocodawców) wyborczych, powtórzyć wybory i rozwiązać Platformę - zobaczycie, jak zmieni się postrzeganie Wałbrzycha. Najpierw to, a póżniej mogą być spacery czy gry.