Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 2:1. Bramki: Grzegorz Michalak i Michał Oświęcimka

Górnik Wałbrzych pokonał w meczu sparingowym 2:1 MKS Kluczbork. Piłkarze duetu trenerskiego Robert Bubnowicz – Marcin Morawski zaprezentowali się bardzo dobrze na tle wyżej notowanego przeciwnika.

Górnik Wałbrzych pokonał w meczu sparingowym 2:1 MKS Kluczbork. Był to kolejny bardzo dobry występ piłkarzy duetu trenerskiego Robert Bubnowicz – Marcin Morawski przeciwko wyżej notowanemu rywalowi. Niedawno pokonali ekstraklasową Cracovię. Teraz zaprezentowali się bardzo dobrze na tle MKS-u Kluczbork. Na boisku, w grze lidera dolnośląsko – lubuskiej grupy III ligi i drużyny z I ligi nie było widać różnicy poziomów. To wałbrzyszanie częściej przeważali, a już w 6. minucie objęli prowadzenie po pięknym golu Grzegorza Michalaka, który bezpośrednio z rzutu wolnego posłał piłkę w okienko bramki rywali. Kolejne trafienie dla gospodarzy zaliczył na swoje konto Michał Oświęcimka. W 65. minucie wykończył składną akcję gospodarzy. Honorowy gol dla MKS-u to też raczej następstwo pechowego odbicia się piłki od Grzegorza Michalaka, a nie wynik skutecznego uderzenia zawodnika gości.

Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Grzegorz Michalak (6), 2:0 Michał Oświęcimka (65), 2:1 Grzegorz Michalak (90 sam.)
Górnik: Jarosiński, D. Michalak, Tyktor, Orzech, Rytko, Oświęcimka, Radziemski, G. Michalak, Krawiec, Migalski, Orłowski oraz Jaroszewski, Morawski, Surmaj, Krzymiński, Sobiesierski, Brzeziński.

MKS: Pogorzelec - Orłowicz, Gierak, Brodziński, Uszalewski - Madejski, Kasperkiewicz, Nowacki, Niziołek, Droszczak - Kowalczyk. oraz: Ganowicz, Deja, Kojder, Kuczak, Reisch, Skoczylas, Nykiel, Giel.