Górnik Wałbrzych pokonał w meczu sparingowym 3:2 KS Polkowice

Górnik Wałbrzych pokonał w meczu sparingowym 3:2 KS Polkowice. Wałbrzyszanie z silnym rywalem, z ich grupy III ligi, remisowali do przerwy 2:2, po trafieniach Kamila Sadowskiego. Decydującą bramkę strzelił w 59. minucie Sebastian Surmaj.
Górnik kolejny mecz kontrolny rozegra w środę, 8 marca z Olimpią Kowary, a w sobotę, 11 marca zmierzy się w Strzegomiu z AKS-em w półfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu.

Górnik Wałbrzych – KS Polkowice 3:2 (2:2)
Bramki: 1:0 Kamil Sadowski (9), 1:1 Michał Bednarski (13), 2:1 Kamil Sadowski (20), 2:2 Ariel Famulski (25), 3:1 Sebastian Surmaj (59)

Górnik: Jaroszewski, Krzymiński, Surmaj, D. Michalak, Tobiasz, Popowicz, Morawski, Rytko, Bronisławski, Sadowski, Młodziński oraz Dec, Bogacz, Sobiesierski, Brzeziński