Górnik Wałbrzych rozbił u siebie 4:1 Karolinę Jaworzyna Śląska

Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali 4:1 Karolinę Jaworzyna Śląska i są wiceliderem tabeli swojej grupy IV ligi

Piłkarze Górnika Wałbrzych w ostatniej kolejce rozbili na swoim boisku 4:1 Karolinę Jaworzyna Śląska i są już wiceliderem tabeli swojej grupy IV ligi. Górnik ustępuje jedynie rezerwom Śląska Wrocław, które moją lepszy od wałbrzyszan bilans zdobytych i straconych goli.
W meczu z Karoliną wałbrzyszanie nie zagrali widowiskowo - ciężkie, grząskie boisko i padający cały czas deszcz nie pozwalały na to – byli jednak niezwykle skuteczni. Kiedy w 28. minucie goście objęli prowadzenie, Górnik po chwili odpowiedział trafieniem Mateusza Sobiesierskiego. Wałbrzyszanie atakowali i pierwszą połowę spotkania zakończyli prowadząc 2:1, bo w 36. minucie gola strzelił jeszcze Dariusz Michalak. Po zmianie stron boiska gospodarze nadal przeważali i w 54. minucie, po słabym wybiciu piłki przez bramkarza Karoliny, Sobiesierski skorzystał z prezentu i podwyższył wynik na 3:1. Zespół z Jaworzyny Śląskiej próbował odrobić stratę, jednak pojedyncze ataki gości nie były bardzo groźne. Natomiast w 86. minucie Kamil Młodziński.

Górnik Wałbrzych – Karolina Jaworzyna Śląska 4:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Grzegorz Ignatowicz (28), 1:1 Mateusz Sobiesierski (29), 2:1 Dariusz Michalak (36), 3:1 Mateusz Sobiesierski (54), 4:1 Kamil Młodziński (86)

Górnik: Jaroszewski, Michalak, Gawlik, Niemczyk (89 Dec), Smoczyk, Rytko, Chajewski, Krzymiński, Sobiesierski, Bogacz, Młodziński.