Górnik Wałbrzych wygrał 2:0 wyjazdowe spotkanie z drużyną o nazwie Formacja Port 2000 Mostki. Bramki zdobyli: Krawiec i Morawski.

Górnik Wałbrzych wygrał 2:0 wyjazdowe spotkanie z drużyną o nazwie Formacja Port 2000 Mostki. Po pierwszej połowie tego III ligowego meczu był remis 0:0. W drugiej części spotkania najpierw w 57. minucie Mateusz Krawiec wpakował do bramki piłkę odbitą przez bramkarza gospodarzy po strzale Damiana Migalskiego. W 67. minucie wynik ustalił Marcin Morawski, który zdobył gola uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego.

Formacja Port 2000 Mostki – Górnik Wałbrzych 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Mateusz Krawiec (57), 0:2 Marcin Morawski (67)

Górnik: Jarosiński, D. Michalak, Tyktor, Surmaj, Radziemski, Migalski, Morawski, Rytko, Sawicki, Krawiec (89 Krzymiński), Orłowski.