Górnik Wałbrzych zremisował u siebie bezbramkowo z BKS-em Stalą Bielsko Biała

Dariusz Gdesz

Górnik Wałbrzych zremisował bezbramkowo z BKS-em Stalą Bielsko Biała. Piłkarze naszego III-ligowca zaprezentowali się w meczu na stadionie przy ul. Ratuszowej, bardzo przyzwoicie. Przez wiele minut, szczególnie w drugiej połowie, mieli przewagę nad zespołem z Bielska-Białej, który jest od nich dużo wyżej w tabeli, a w pierwszej rundzie sezonu wygrał z Górnikiem u siebie 2:0.
Teraz wpływ na uzyskiwanie przewagi przez piłkarzy z Wałbrzycha miał z pewnością fakt, że pod koniec pierwszej połowy spotkania Szczęsny, zawodnik gości, został ukarany czerwoną kartką i walczący o utrzymanie Górnik grał z przewagą jednego zawodnika. W następnej kolejce wałbrzyszanie 1 kwietnia zagrają na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała.

Górnik grał w składzie: Jaroszewski, Michalak, Tyktor, Tobiasz, Krzymiński, Surmaj, Morawski, Rytko, Bronisławski, Sadowski, Migalski (14 Młodziński - 89 Popowicz).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani