Grały tzw. niższe ligi wałbrzyskiego OZPN

W miniony weekend grały już wszystkie tzw. niższe ligi OZPN w Wałbrzychu. Do klasy okręgowej i świdnickiej klasy B dołączyły: klasa A i klasa B z Kłodzka i okolic. W okręgówce mecze przegrali lider i wicelider tabeli. Niżej podajemy wszystkie wyniki i prezentujemy tabele.
 Dariusz Gdesz

Wałbrzyska klasa okręgowa

Grom Witków – Górnik Boguszów-Gorce 3:0, LKS Bystrzyca Górna – Pogoń Duszniki-Zdrój 2:1, Orlęta Krosnowice – MKS Szczawno-Zdrój 1:0, Piławianka Piława Górna – Victoria Tuszyn 1:0, Niemczanka Niemcza – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3 (wo), Iskra Jaszkowa Dolna – Zdrój Jedlina-Zdrój 0:2, Unia Złoty Stok – Zryw Gola Świdnicka 3:0 (wo), Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko 2:1.

1. Nysa Kłodzko 18 42 56-22
2. Górnik Boguszów-Gorce 18 41 34-21
3. Zjednoczeni Żarów 18 37 33-19
4. LKS Bystrzyca Górna 18 34 34-18
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 18 33 43-29
6. Victoria Tuszyn 18 31 36-19
7. MKS Szczawno-Zdrój 18 28 33-24
8. Pogoń Duszniki-Zdrój 18 25 31-29
9. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 18 22 33-32
10. Iskra Jaszkowa Dolna 18 20 21-32
11. Unia Złoty Stok 18 19 26-39
12. Orlęta Krosnowice 18 17 19-37
13. Grom Witków 18 16 25-41
14. Piławianka Piława Górna 18 14 19-44
15. LKS Gola Świdnicka 18 12 31-47
16. Niemczanka Niemcza 17 12 23-44
Niemczanka Niemcza i LKS Gola Świdnicka wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

W następnej kolejce (1 – 2 kwietnia) zagrają: Złoty Stok – Kłodzko, Żarów – Witków, Gola Świdnicka – Jaszkowa Dolna, Jedlina-Zdrój – Niemcza, Kamieniec Ząbkowicki – Piława Górna, Tuszyn – Krosnowice, Szczawno-Zdrój – Bystrzyca Górna, Duszniki-Zdrój – Boguszów-Gorce.

Wałbrzych – klasa A

Grupa I

Victoria II Świebodzice – Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1:3, KS Walim – Kłos Lutomia 5:0, Czarni Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca 0:1, Iskra Witków Śląski – Biały Orzeł Mieroszów 5:3, Boxmet Piskorzów – Skalnik Czarny Bór 1:0, Orzeł Lubawka – Pogoń Pieszyce 1:1.

1. Pogoń Pieszyce 13 31 33-10
2. Unia Bogaczowice 13 31 39-21
3. Biały Orzeł Mieroszów 13 28 31-18
4. Orzeł Lubawka 13 26 49-32
5. Victoria II Świebodzice 13 25 28-19
6. Sudety Dziećmorowice 12 19 33-23
7. Czarni Wałbrzych 13 16 29-31
8. Iskra Witków Śląski 13 16 36-38
9. Boxmet Piskorzów 13 13 24-35
10. Włókniarz Głuszyca 13 13 16-27
11. Kłos Lutomia 13 11 22-50
12. KS Walim 13 9 26-39
13. Skalnik Czarny Bór 13 3 15-38

W następnrj kolejce (8 - 9 kwietnia) zagrają: Lubawka – Świebodzice, Pieszyce – Piskorzów, Dziećmorowice – Witków Śląski, Mieroszów – Wałbrzych, Głuszyca – Walim, Lutomia – Stare Bogaczowice.

Grupa II

Błękitni Słotwina – Darbor Bolesławice 2:2, Cukrownik Pszenno – Ślężanka Tąpadła 2:1, Czarni Sieniawka – Wenus Nowice 2:3, Płomień Makowice – Unia Jaroszów 2:0, Zryw Łażany – Zieloni Mrowiny 4:0, Delta Słupice – LKS Wiśniowa 2:2, Granit Roztoka – Herbapol Stanowice 3:1.

1. Granit Roztoka 14 40 67-15
2. Unia Jaroszów 14 28 25-21
3. LKS Wiśniowa 14 24 31-25
4. Cukrownik Pszenno 14 24 27-15
5. Płomień Makowice 14 22 33-28
6. Darbor Bolesławice 14 20 28-33
7. Czarni Sieniawka 14 19 31-32
8. Herbapol Stanowice 14 16 24-24
9. Delta Słupice 14 16 29-33
10. Błękitni Słotwina 14 16 31-32
11. Wenus Nowice 14 15 20-25
12. Ślężanka Tąpadła 14 15 27-29
13. Zieloni Mrowiny 14 11 13-47
14. Zryw Łażany 14 10 21-48

W następnej kolejce (8 – 9 kwietnia) zagrają: Roztoka – Słotwina, Stanowice – Słupice, Wiśniowa – Łażany, Mrowiny – Makowice, Jaroszów – Sieniawka, Nowice – Pszenno, Tąpadła – Bolesławice.

Grupa III

Zieloni Łagiewniki – Cis Brzeźnica 0:0, Harnaś Starczówek – Ślęża Ciepłowody 0:5, Tarnovia Tarnów – LKS Dobrocin 1:1, Henrykowianka Henryków – Sparta Ziębice 3:2, Inter Ożary – Skałki Stolec 0:0, Koliber Uciechów – DGPNZ Roztocznik 1:2, Orzeł Piława Dolna – Polonia Ząbkowice Śląskie 0:3.

1. Skałki Stolec 14 37 58-9
2. Sparta Ziębice 14 31 38-21
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 14 28 38-16
4. Zieloni Łagiewniki 14 25 42-31
5. LKS Dobrocin 14 24 34-31
6. Henrykowianka Henryków 14 24 33-33
7. Harnaś Starczówek 14 22 25-22
8. Ślęża Ciepłowody 14 21 32-21
9. DGPNZ Roztocznik 14 20 19-28
10. Cis Brzeźnica 14 19 18-19
11. Orzeł Piława Dolna 14 12 22-37
12. Koliber Uciechów 14 9 17-34
13. Inter Ożary 14 8 24-54
14. Tarnovia Tarnów 14 1 21-65

W następnej kolejce (8 – 9 kwietnia) zagrają: Piława Dolna – Starczówek, Ząbkowice Śląskie – Uciechów, Roztocznik – Ożary, Stolec – Henryków, Ziębice – Brzeźnica, Łagiewniki – Tarnów, Dobrocin – Ciepłowody.

Grupa IV

Zamek Gorzanów – Kryształ Stronie Śląskie 0:6, Słowianin Wolibórz – LKS Wambierzyce 2:3, Hutnik Szczytna – Sudety Międzylesie 2:3, Łomniczanka Stara Łomnica – Tęcza Ścinawka Dolna 7:0, Odrodzenie Szalejów Dolny – Śnieżnik Domaszków 1:1, KS Polanica-Zdrój – Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka – LKS Bierkowice 5:1.

1. Kryształ Stronie Śląskie 14 40 54-12
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 14 33 58-14
3. Śnieżnik Domaszków 14 29 45-23
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 14 24 51-30
5. KS Polanica-Zdrój 14 21 36-31
6. Hutnik Szczytna 14 20 43-36
7. Łomniczanka Stara Łomnica 14 18 38-36
8. Słowianin Wolibórz 14 18 28- 38
9. Sudety Międzylesie 14 17 29-42
10. Zamek Gorzanów 14 15 33-44
11. LKS Bierkowice 14 14 30-44
12. LKS Wambierzyce 14 11 24-38
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 14 10 15-56
14. Tęcza Ścinawka Dolna 14 10 20-60

W następnej kolejce (8 – 9 kwietnia) zagrają: Szalejów Dolny – Kudowa-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka – Wolibórz, Bierkowice – Polanica-Zdrój, Domaszków – Stara Łomnica, Ścinawka Dolna – Stronie Ślaskie, Gorzanów – Szczytna, Międzylesie – Wambierzyce.

Świdnica – klasa B

Grupa I

Orzeł Witoszów – Podgórze Wałbrzych 1:5, Błyskawica Kalno – Huragan Olszany 3:0, Sokół Kostrza – Nysa Kłaczyna 2:2, Płomień Dobromierz – LKS Piotrowice Świdnickie 0:4, Tęcza Bolesławice – Wierzbianka Wierzbna 2:2, Grom Panków – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:5, MKS II Szczawno-Zdrój – Zagłębie Wałbrzych 3:1.

1. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 15 40 78-12
2. Wierzbianka Wierzbna 15 37 48-15
3. Podgórze Wałbrzych 15 34 46-16
4. Nysa Kłaczyna 15 26 34-27
5. Sokół Kostrza 15 26 63-38
6. MKS II Szczawno-Zdrój 15 26 50-29
7. Orzeł Witoszów 15 24 40-40
8. LKS Piotrowice Świdnickie 15 22 44-32
9. Tęcza Bolesławice 15 20 32-32
10. Zagłębie Wałbrzych 15 17 31-33
11. Grom Panków 15 14 36-52
12. Błyskawica Kalno 15 11 18-58
13. Huragan Olszany 15 3 8-100
14. Płomień Dobromierz 15 3 22-66

W następnej kolejce (8 – 9 kwietnia) zagrają: Podgórze Wałbrzych – Szczawno-Zdrój, Zagłębie Wałbrzych – Panków, Nowe Miasto Wałbrzych – Bolesławice, Wierzbna – Dobromierz, Piotrowice Świdnickie – Kostrza, Kłaczyna – Kalno, Olszany – Witoszów.

Grupa II

Herkules Bojanice – Sparta Ostroszowice 1:2, Rawa Boleścin – Gryf Burkatów 2:3, LKS II Bystrzyca Górna – LJS Marcinowice 1:0, Dąb Mościsko – Błękitni Owiesno 1:3, LKS Gilów – Zgoda Grodziszcze 4:0, Flamenco Zebrzydów – Sparta Oleszna 3:2.

1. LKS Marcinowice 14 37 54-15
2. LKS Gilów 13 31 75-18
3. Flamenco Zebrzydów 14 29 52-11
4. Błękitni Owiesno 14 28 36-23
5. Gryf Burkatów 14 27 53-33
6. LKS II Bystrzyca Górna 14 26 27-20
7. Sparta Oleszna 14 19 48-49
8. Zgoda Grodziszcze 14 18 31-32
9. Sparta Ostroszowice 14 17 30-41
10. Płomień Sokolniki 13 16 32-25
11. Rawa Boleścin 14 7 24-71
12. Dąb Mościsko 14 6 19-71
13. Herkules Bojanice 14 0 17-89

W następnej kolejce (8 – 9 kwietnia) zagrają: Ostroszowice – Zebrzydów, Oleszna – Gilów, Grodziszcze – Sokolniki, Owiesno – Bystrzyca Górna, Marcinowice – Boleścin, Burkatów – Bojanice.

Kłodzko - klasa B

Grupa I

Piasek Potworów – Spartakus Byczeń 4:2, Perła Płonica – Victoria Dębowiec 4:3, Przedborowianka Przedborowa – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:1, Czarni Braszowice – Wieża Rudnica 2:5, Błękitni Niedźwiedź – Znicz Lubnów 1:2.

1. Wieża Rudnica 10 24 46-13
2. Perła Płonica 10 19 46-34
3. Znicz Lubnów 10 19 34-28
4. Spartakus Byczeń 10 18 31-34
5. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 10 18 36-16
6. Błękitni Niedźwiedź 10 16 35-19
7. Victoria Dębowiec 10 13 31-23
8. Czarni Braszowice 10 10 21-33
9. Przedborowianka Przedborowa 10 4 9-43
10. Piasek Potworów 10 4 11-57

W następnej kolejce (8 – 9 kwietnia) zagrają: Niedźwiedź – Potworów, Lubnów – Braszowice, Rudnica – Przedborowa, Kamieniec Ząbkowicki – Płonica, Dębowiec – Byczeń.

Grupa II

Zrzeszeni Niwa – Huragan Bożków 0:2, Czermna Kudowa-Zdrój – Orzeł Mąkolno 2:2, Sparta Stary Waliszów – Granica Tłumaczów 1:2, ATS Wojbórz – Lechia Ołdrzychowice 3:0 (wo).

1. ATS Wojbórz 9 27 37-7
2. Granica Tłumaczów 9 24 33-12
3. Huragan Bożków 9 19 24-15
4. Sparta Stary Waliszów 9 12 16-27
5. Zrzeszeni Niwa 9 11 20-21
6. Orzeł Mąkolno 9 8 25-36
7. Czermna Kudowa-Zdrój 9 8 22-32
8. Lechia Ołdrzychowice 9 7 26-34
9. Zamek Trzebieszowice 8 0 7-26

W następnej kolejce (8 – 9 kwietnia) zagrają: Ołdrzychowice – Waliszów, Tłumaczów – Kudowa-Zdrój, Mąkolno – Niwa, Bożków – Trzebieszowice.

Paweł Gołębiowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3