Klasa B Kłodzko
Grupa I
Trojan Lądek-Zdrój – Zrzeszeni Niwa 5:0, Sparta Stary Waliszów – Czermna Kudowa-Zdrój 1:4, Zamek Trzebieszowice – Zamek II Gorzanów 4:1, Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Igliczna Wilkanów 3:0.
1. Trojan Lądek-Zdrój 18 46 96-18
2. Zjednoczeni Ścinawka Średnia 18 46 95-24
3. Czermna Kudowa-Zdrój 18 35 43-30
4. Zamek Trzebieszowice 18 24 43-46
5. Sparta Stary Waliszów 18 18 42-56
6. Zamek II Gorzanów 18 18 32-92
7. Zrzeszeni Niwa 17 11 26-60
8. Igliczna Wilkanów 17 8 19-70
W następnej kolejce (3 maja) zagrają: Ścinawka Średnia – Lądek-Zdrój, Wilkanów – Trzebieszowice, Gorzanów – Stary Waliszów, Kudowa-Zdrój – Niwa.
Grupa II
Piasek Potworów – Spartakus Byczeń 2:2, Victoria Dębowiec – Przedborowianka Przedborowa 7:5, Orzeł Mąkolno – Błękitni Niedźwiedź 4:2, Czarni Braszowice – Cis Brzeźnica 1:2, Harnaś Starczówek – Perła Płonica 0:0.
1. Victoria Dębowiec 14 33 53-37
2. Czarni Braszowice 14 31 62-20
3. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 13 31 46-26
4. Harnaś Starczówek 14 25 35-21
5. Cis Brzeźnica 13 23 27-17
6. Błękitni Niedźwiedź 14 20 44-35
7. Perła Płonica 13 17 40-35
8. Przedborowianka Przedborowa 14 13 33-48
9. Orzeł Mąkolno 14 12 37-47
10. Piasek Potworów 13 6 20-59
11. Spartakus Byczeń 14 5 22-74
W następnej kolejce (3 maja) zagrają: Płonica – Braszowice, Brzeźnica – Mąkolno, Niedźwiedź – Dębowiec, Przedborowa – Potworów, Byczeń – Kamieniec Ząbkowicki.
Świdnica – KLASA B
Grupa I
Sokół Kostrza – MKS II Szczawno-Zdrój 2:8, Płomień Dobromierz – Zryw Łażany 0:3, LKS Piotrowice Świdnickie – Zieloni Mrowiny 1:1, Błyskawica Kalno – Górnik II Wałbrzych 2:2, Huragan Olszany – Zagłębie Wałbrzych 0:7, Nysa Kłaczyna – Karolina II Jaworzyna Śląska 4:3, Tęcza Bolesławice – Grom Panków 4:3.
1. Górnik II Wałbrzych 17 45 82-19
2. MKS II Szczawno-Zdrój 19 43 80-30
3. Zagłębie Wałbrzych 18 38 44-23
4. Zieloni Mrowiny 18 33 58-35
5. Tęcza Bolesławice 18 31 50-42
6. Nysa Kłaczyna 18 29 31-28
7. Karolina II Jaworzyna Śląska 17 25 38-36
8. Sokół Kostrza 18 23 46-62
9. LKS Piotrowice Świdnickie 18 21 52-34
10. Zryw Łażany 18 19 42-53
11. Błyskawica Kalno 18 19 25-48
12. Grom Panków 18 12 33-56
13. Płomień Dobromierz 18 12 24-66
14. Huragan Olszany 17 4 13-86
W następnej kolejce (5 – 6 maja) zagrają: Szczawno-Zdrój – Bolesławice, Panków – Kłaczyna, Jaworzyna Śląska – Olszany, Zagłębie Wałbrzych – Kalno, Górnik II Wałbrzych – Piotrowice Świdnickie, Mrowiny – Dobromierz, Łażany – Kostrza.
Grupa II
Sparta Oleszna – Orzeł Witoszów 8:5, Zryw Gola Świdnicka – Dąb Mościsko 3:1, LKS II Bystrzyca Górna – Sparta Ostroszowice 7:0, Błękitni Owiesno – Płomień Sokolniki 2:2, Zgoda Grodziszcze – Bielawianka II Bielawa 1:10, Gryf Burkatów – Sudety Kątki 7:3.
1. Bielawianka II Bielawa 16 44 100-17
2. Orzeł Witoszów 17 34 57-36
3. LKS II Bystrzyca Górna 17 34 48-25
4. Płomień Sokolniki 17 32 41-30
5. Błękitni Owiesno 17 29 41-42
6. Sparta Oleszna 16 26 51-39
7. Gryf Burkatów 16 21 46-46
8. Flamenco Zebrzydów 16 20 34-28
9. Zryw Gola Świdnicka 16 18 31-37
10. Sparta Ostroszowice 17 17 20-47
11. Dąb Mościsko 16 12 25-45
12. Sudety Kątki 16 7 21-65
13. Zgoda Grodziszcze 17 7 25-83
W następnej kolejce (5 – 6 maja) zagrają: Kątki – Grodziszcze, Bielawa – Owiesno, Sokolniki – Bystrzyca Górna, Ostroszowice – Gola Świdnicka, Mościsko – Oleszna, Witoszów – Zebrzydów.
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?