Ile masz w sobie kobiety? Rozwiąż nasz quiz Ile masz w sobie kobiety? Rozwiąż nasz quiz

(© 123RF)

Tym razem zapraszamy do psychozabawy z kobietą w roli głównej.

Dzięki quizowi, z przymrużeniem oka, spróbujemy ustalić, ile mamy w sobie pierwiastków kobiecych. W quizie mogą brać udział zarówno panie, jak i panowie. Zapraszamy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ROZWIĄZAĆ QUIZ!


Quizy

Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

25 województw (gość)

Gdy opracowywano nowe podziały administracyjne Polski był projekt z 1994 roku docenta Jana Szczepkowskiego z UMK Toruń stworzenia ok 25 województw. Był on najgenialniejszy lecz wygrały Landy - ciekawe dlaczego? Elbląg był w pomorskim, dodatkowo koszalińskie, toruńskie, płockie, siedleckie, gorzowskie, zielonogórskie, kaliskie, radomskie, legnickie, częstochowskie. itd. Mapka w necie „25 województw”. „Podział administracyjny Polski na mezoregiony wojewódzkie (wariant podstawowy - na 25 województw) Wydanie: Toruń, Centrum Rozwoju Lokalnego i Regionalnego, 1994.

Polak (gość)

Należy przede wszystkim wzmocnić Kurdów i dać im państwo. Turcja współpracuje z Niemcami więc to lipa. Kurdowie najlepiej znają teren i wyczyszczą go z ISIS, a naloty to idiotyzm!!!

Polak (gość)

Trzej Muszkieterowie (Macierewicz, Ziobro, Kamiński) i Dartagnan (Kaczyński)
zrobią porządek w POSLDPSLsce i bedzie wreszcie POLSKA!

isia (gość) (Misia)

,,Głowa na karku'' bo tam jej miejsce i Ameryki tu nie odkryłaś do tego nie trzeba mieć nasra.e (inż) przed nazwiskiem gorzej gdy w tej głowie siano.

Misia (gość)

Rozbawili mnie :D

Kobiecych cech u Ciebie jak na lekarstwo

Prawdopodobnie jesteś facetem lub nietypową mentalnie kobietą. Dobrze radzisz sobie w terenie, potrafisz całkiem nieźle analizować sytuację i słabo ogarniasz kilka wątków jednocześnie. Słabiej też znasz się na kolorach i modzie, za to lubisz ostrzejsze dowcipy. Masz smykałkę do majsterkowania.

Bo wg. nich kobieta powinna być tępą idiotką, która bez mężczyzny nie poradzi sobie z życiem codziennym...
Jestem panią inżynier, na budowie niepotrzebne mi szpilki i makijaż tylko ,,głowa na karku".