IX Powiatowy Konkurs Plastyczny Anioły
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miasto Zlotów i Zarządu Powiatu Złotowskiego
Organizatorem IX Powiatowego Konkursu Plastycznego „Anioły” było:
Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej
w Złotowie, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie.
Na konkurs wpłynęło ponad 100 prac.
Komisja w składzie:
Dorota Kurzyna - przewodnicząca
Dyrektor POPP w Złotowie Aldona Chamarczuk - członek
Jolanta Surma – członek
Jerzy Jelonek- członek
nagrodziła i wyróżniła prace w następujących kategoriach wiekowych:
I grupa – klas I- III
I miejsce
Aleksandra Megger
Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
I miejsce
Marcel Megger
Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie
I miejsce
Roksana Pawłowska
Szkoła Podstawowa w Sławianowie
II miejsce
Klaudia Kachelek
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
II miejsce
Krystian Staszewski
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie
II miejsce
Mateusz Groszczyk
Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
III miejsce
Julia Spychała
Szkoła Podstawowa w Radawnicy
III miejsce
Amelia Walczak
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrowiu
III miejsce
Julia Szpot
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
Wyróżnienia
Bartłomiej Wydrych
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrowiu
Zuzanna Wiśniewska
Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
Nikola Kuleta
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie
Martyna Jędryka
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie o/ Tarnówka
Nikola Baczyńska
Szkoła Podstawowa w Radawnicy
Wyróżnienie zbiorowe
Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie
Zuzanna Koralewska
Antoni Jasiński
Nikola Stecyk
Kacper Sieczkarek
Oliwia Chorab
Bartłomiej Babiak
Adrianna Kujawa
Laura Deja
Otylia Dopierała
Marianna Ciepłuch
Janina Pająk
Julia Jędruch
Dominik Kujawa
Natalia Bojanowska
II grupa – klas IV- VI
I miejsce
Martynka Nowicka
Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
I miejsce
Julia Bednarek
Szkoła Podstawowa w Okonku
I miejsce
Gabryjela Kurzyna
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrowiu
II miejsce
Agnieszka Niestój
Szkoła Podstawowa w Okonku
II miejsce
Julia Bielecka
Szkoła Podstawowa w Świętej
II miejsce
Małgorzata Rusiecka
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
III miejsce
Bartek Filbrandt
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Radawnicy
III miejsce
Hubert Stawski
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Radawnicy
III miejsce
Agnieszka Krzemińska
Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiardowie Złotowskim
Wyróżnienia
Nadia Wojtczak
Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiardowie Złotowskim
Marta Korzeniowska
Szkoła Podstawowa w Okonku
Karolina Ignatiuk
Szkoła Podstawowa w Radawnicy
Roksana Jurkszak
Szkoła Podstawowa w Radawnicy
Paulina Jędrzejczak
Szkoła Podstawowa w Radawnicy
Weronika Buława
Szkoła Podstawowa w Radawnicy
Natalia Brzeczkowska
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Wiśniewce
Weronika Niemczynowicz
Szkoła Podstawowa w Lipce
III grupa – gimnazjum
I miejsce
Patrycja Thomas
Gimnazjum nr 1 w Złotowie
I miejsce
Paulina Majerowska
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
I miejsce
Zuzanna Klemczyńska
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
II miejsce
Julia Piec
Publiczne Gimnazjum w Jastrowiu
II miejsce
Karolina Romanowska
Gimnazjum w Lipce
II miejsce
Natalia Rzechtalska
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie
III miejsce
Zespół Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Krajence
Maksymilian Jurek
Sebastian Kusiak
Robert Pankanin
Oskar Furtak
Kacper Wolski
Sylwester Jasiorowski
Wojtek Słowiński
Kamil Bugaj
Przemysław Ziemba
III miejsce
Edyta Wieczorek
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
III miejsce
Natalia Wilczyńska
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
III miejsce
Sandra Kubacka
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
III miejsce
Katarzyna Solecka
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Jastrowiu
Wyróżnienia
Oliwia Peciak
Gimnazjum w Łąkiem
Stefania Jarczak
Publiczne Gimnazjum w Jastrowiu
Klaudia Klimek
Gimnazjum w Okonku
Marika Szydziak
Gimnazjum w Sypniewie
Weronika Szydziak
Gimnazjum w Sypniewie
Kamil Kotlęga
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
IV grupa – szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce
Mateusz Gburek
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie ( Jastrowie)
I miejsce
Kuba Maciejewski
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie ( Jastrowie)
II miejsce
Jakub Fidler
Zespół Szkół Ekonomicznych w Złotowie
II miejsce
Anita Karasińska
Zespół Szkół Ekonomicznych w Złotowie
II miejsce
Maciej Czaja
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
III miejsce
Danuta Szopieraj
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
III miejsce
Patrycja Murach
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie
Kalendarz siewu kwiatów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?