(© UM w Jedlinie-Zdroju)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wystarczy mieć telefon komórkowy i zarejestrować się w systemie, by dostawać najistotniejsze informacje z życia Jedliny-Zdrój.

Aby zarejestrować się w systemie, wystarczy wysłać jeden sms o treści Tak.dba02 na numer 661 000 112. Koszt sms’a jest równy zwykłej cenie sms’a w planie taryfowym użytkownika telefonu komórkowego. Od tej pory już będziemy otrzymywać informacje z urzędu miasta, co zostanie potwierdzone elektronicznym stemplem „MIASTO” w polu nadawcy wiadomości. Sms będzie zawierał tylko najistotniejsze informacje dotyczące miasta, nie będą mu towarzyszyły żarne reklamy. Wśród przekazywanych informacji znajdą się między innymi ostrzeżenia meteorologiczne, zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych, czy też zapowiedzi organizowanych w mieście imprez.


Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    :) (gość)

    potrzebne Ci by informowano Cię o której Kruczek baka puścił, bo mnie nie bawi słuchać o Orplu kiedy to uczynił jak bulą kulnął....