Kabaret Hrabi podpowie, jak zachować się na randce Kabaret Hrabi podpowie, jak zachować się na randce

Kabaret Hrabi podpowie, jak zachować się na randce (© grzegorz mehring)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na Jeleniogórskiej Scenie Kabaretowej, nad którą nasza gazeta sprawuje patronat, wystąpi Kabaret Hrabi. Pokaże program "Savoir vivre".

Występ kabaretu obejrzymy 28 lutego o godz. 20 w Teatrze im. Cypriana K. Norwida w Jeleniej Górze. Program w zabawny sposób uczy bon tonu. Jak się zachować podczas pierwszej randki? Czy mówić "smacznego"? Co to jest kultura picia alkoholu? Sprawy niby znane wszystkim, a jednak nie zawsze wiemy, jak się zachować. Po obejrzeniu Hrabi wszystko powinno być jasne.

Kabaret ma cięty dowcip. Jego członkowie potrafią też się śmiać z samych siebie i publicznie eksponować własne wady. Hrabi to Darek Kamys (ksywka Kamol) i Joanna Kołaczkowska (ksywka Lola lub Asior), wspomagani przez Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer). Ich artystyczne życiorysy zbiegły się ponownie w 2002 roku. Znani są z improwizowanego serialu kabaretowego "Spadkobiercy", w którym parodiują seriale telewizyjne.

Bilety na kabaret kosztują 35, 40 i 45 zł. Można je kupić w Teatrze im. C.K. Norwida lub sklepie muzycznym Demo w Jeleniej Górze, zarezerwować pod nr. tel. 697-56-58-40 lub na stronie www.agencjasolo.pl.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na ten występ. Wystarczy wysłać SMS o treści Hrabi na numer 7148. Koszt to 1 zł plus VAT. Wygra co piąty esemes.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    niki (gość)

    Wysyłam sms o treści Hrabi pod nr 7148 i piszą, że jest błędny ( treść lub nr), jakaś kicha a może coś robię źle. Czuje się zaciągnięta na kasę!!!