Konkurs High School Business Challenge – zarejestruj się już dziś i wygraj 10 tysięcy złotych! Konkurs High School Business Challenge – zarejestruj się już dziś i wygraj 10 tysięcy złotych!

Konkurs High School Business Challenge – zarejestruj się już dziś i wygraj 10 tysięcy złotych! (© High School Business Challenge)

Zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego, drużynowego konkursu biznesowego High School Business Challenge dla uczniów liceum, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Etapy konkursu Konkurs składa się z 3 etapów. Do wzięcia udziału potrzebujecie 3-5 osobowe zespoły pełne pomysłów, zaangażowania i podstawowej wiedzy biznesowej. Sam konkurs to świetna okazja by praktycznie zastosować wiedzę teoretyczną, czego często nie robi się w szkole. Pierwszy etap to test interaktywny, a dwa kolejne to wykorzystanie wiedzy merytorycznej do rozwiązywania case study.

Pozyskanie praktycznych umiejętności

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest case study, to jest to najlepsza okazja, żeby się dowiedzieć i nauczyć, jak go rozwiązywać. Jeśli wiążesz przyszłość z biznesem, to będzie to pierwszy z bardzo wielu tego typu zadań czekających na Ciebie w przyszłości. Zyskasz więc przewagę nad rówieśnikami, którzy o case’ach dowiedzą się dopiero na studiach… Konkurs biznesowy jest też doskonałą okazją, by już jako licealista zdobyć wiedzę i rozwinąć umiejętności m. in. z zakresu zarządzania i finansów, jak również pracy w grupie oraz autoprezentacji.

Nagrody Ponadto, trzy etapy High School Business Challenge to prosta droga do prestiżowych praktyk i atrakcyjnych nagród finansowych oraz rzeczowych o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych. Dla nauczyciela, który zgłosi największą liczbę zespołów, przewidziana jest również nagroda rzeczowa w postaci tabletu.

Wartość merytoryczna konkursu

O wartość merytoryczną konkursu dbają renomowane instytucje m.in CIMA, w finale na uczestników czeka warsztat prowadzony przez EY (czyli jedną z największych firm konsultingowych na świecie). Finał konkursu odbędzie się w Warszawie i to organizator pokrywa koszty noclegu. Zapisy Na konkurs można zapisać się do 15 stycznia. Rejestracja drużyny odbywa się na naszej stronie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o konkursie na stronie internetowej: http://www.businesschallenge.pl/ i Facebooku: https://www.facebook.com/hsbcpoland/

Nauka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!