Koszykarze Górnika Trans.eu zaczęli play-off od porażki

Dariusz Gdesz (zdjęcia z meczu Górnik Trans.eu - FutureNet Śląsk w Wałbrzychu)

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych mają za sobą pierwszy mecz w fazie play-off I ligi. Rywalizują w niej z FutureNet Śląskiem Wrocław. W wyjazdowym starciu wałbrzyszanie przegrali 72:94.
Mecz od samego początku nie układał się po ich myśli. Po pierwszej kwarcie Górnik Trans.eu przegrywał 14:28, a po drugiej częsci spotkania było już 46:24 dla gospodarzy. W drugiej połowie FutureNet utrzymał przewagę.
Następne starcie tych drużyn w niedzielę, 7 kwietnia o godz. 15 także we Wroclawiu.

FutureNet Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 94:72 (28:14, 18:10, 23:26, 25:22)

Górnik Trans.eu: Niedżwiedzki 25, Małecki 11, Kruszczyński 10 Der 7, Spała 7, Wróbel 5, Krzywdziński 5, Durski 2, Giapiński 0, Jeziorowski 0, Ratajczak 0.