Lechia Dzierżoniów na inaugurację sezonu wygrała III-ligowe derby z Bielawianką

Piłkarze Lechii Dzierżoniów wygrali na swoim boisku 3:1 III-ligowe derby z Bielawianką Bielawa. Był to pojedynek pierwszej kolejki sezonu 2014/2015.

Piłkarze Lechii Dzierżoniów wygrali na swoim boisku 3:1 III-ligowe derby z Bielawianką Bielawa. Był to pojedynek pierwszej kolejki sezonu 2014/2015. W kwietniu mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się remisem 1:1. Tym razem Lechia miała jednak wyraźną przewagę. W pierwszej połowie bramkarza gości pokonał Marcin Buryło i do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Po zmianie stron, najpierw rzut karny dla Lechii wykorzystał Adrian Leśniarek, a później na 3:0 podwyższył Piotr Pietkiewicz. Starająca się odrobić starty Bielawianka zdołała tylko strzelić honorowego gola w 86. minucie, a jego autorem był Marcin Skubisz.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani