Wódka i tytoń zabezpieczone w wałbrzyskim mieszkaniu Wódka i tytoń zabezpieczone w wałbrzyskim mieszkaniu

(© Policja Wałbrzych)

Starsza pani wpadła. Z handlu lewym towarem zrobiła sobie stałe źródło utrzymania. Wódka, tytoń i spirytus bez bez znaków akcyzy skarbowej zostały zabezpieczone przez policjantów z Wałbrzycha.

Podczas przeszukania mieszkania 69-letniej kobiety policjanci znaleźli nielegalny spirytus, wódkę, i krajankę tytoniową. W sumie zabezpieczyli tam ponad 21 litrów alkoholu bez znaków akcyzy skarbowej oraz 13 worków krajanki o łącznej wadze 6,5 kilograma.

Policja ustala, skąd starsza pani miała lewy towar


Nie wiadomo, skąd kobieta miała trefny towar. Jego wartość na czarnym rynku szacuje się na około 12 tys. zł. Spirytus, wódka i tytoń zostały zabezpieczone przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą KMP w Wałbrzychu.

- Funkcjonariusze podczas czynności procesowych zebrali materiał dowodowy na podstawie, którego stwierdzono, że podejrzana sprzedawała spirytus, wódkę oraz pocięty tytoń od 2013 roku. Kobiecie grozi teraz wysoka grzywna - informuje Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!