Dolnośląscy posłowie ignorują swoich wyborców.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pod zmienionym nazwiskiem, drogą mailową dziennikarze Gazety Wrocławskiej wysyłali wszystkim pytanie o drogę ekspresową S8 (Wrocław-Warszawa). Okazało się, że z posłem drogą elektroniczną porozmawiać się nie da.

Podobne problemy napotkali dziennikarze próbując telefonicznie umówić się z parlamentarzystami, by porozmawiać o trasie z Wrocławia do Poznania (również podając się za zainteresowanych problemem wyborców). Cześć uznała, że jest zajęta i terminy ma dopiero w marcu. Czytaj więcej na ten temat w dzisiejszej Gazecie Wrocławskiej.

Czytaj także

  Komentarze (10)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Ala (gość)

  pomyślcie
  o oryginalnych produktach wełnianych głównie rehabilitacyjne dla sportowców i osób starszych sklep.golabsa.eu

  Piotr (gość)

  Zabiegałem o wasze głosy, prosiłem każdego, rozmawiałem, wysyłałem listy a teraz gdy już jestem posłem mam was głęboko w nosie!

  Gusiek460 (gość)

  Pismaki, odczepcie się od POSŁÓW ! - Od zarania dziejów jest Wam wiadome, że wszystko, tylko nas wybierzcie!! A po wyborach ... pocałujcie nas w dupę .

  Poseł (gość)

  A co wy robaczki myślicie, że my nie mamy ważniejszych spraw tylko wysłuchiwać waszych skarg i biadoleń? To chyba wy jesteście ty dla nas a nie na odwrót nie?