Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych 0:3 (ZDJĘCIA)

Artur Szałkowski
Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych 0:3
Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych 0:3 Marcin Kotowski
Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych 0:3 w meczu sparingowym, który został rozegrany w Wągrowcu.

Nielba Wągrowiec – Górnik Wałbrzych 0:3 (0:3)
Bramki: Marcin Folc 9', Rafał Figiel 12', Kamil Śmiałowski 22'.

Nielba: (I połowa) Karol Hermann – Arkadiusz Mrotek, Rafał Gruntkowski, Bartosz Klinicki, Wojciech Grad, Patryk Polak, Adam Urbański, Zawodnik Testowany, Paweł Krauz, Kacper Wierzbicki, Jakub Mleczak.

(II połowa): Patryk Łagodziński – Łukasz Iskrzyński, Dawid Jasiński, Dawid Chmielnicki, Kacper Wierzbicki, Maciej Klawiński, Błażej Nowak, Jacek Figaszewski, Adrian Marchel, Miłosz Małachowski, Rafał Leśniewski.

Górnik: (I połowa) Patryk Królczyk - Dariusz Michalak, Tomasz Wepa, Marek Wiła, Sebastian Surmaj, Robert Ziętarski, Mateusz Krzymiński, Mateusz Sawicki, Rafał Figiel, Kamil Śmiałowski, Marcin Folc.

(II połowa) Patryk Królczyk - Filipe, Sławomir Orzech, Przemysław Cichocki, Dominik Radziemski, Grzegorz Michalak, Dominik Bronisławski, Andrij Kozaczenko, Michał Oświęcimka, Damian Migalski, Marcin Orłowski.

Sędziował: Artur Kurek (Damasławek).

Do rundy wiosennej II ligi piłkarze Górnik Wałbrzych przygotowują się na obozie w Wągrowcu, gdzie rozegrali spotkanie sparingowe z miejscową Nielbą. Drużyna ta jest doskonale znane wałbrzyszanom, bo w ostatnich latach oba zespoły rywalizowały na szczeblu II ligi. Przed przerwą drużyna gospodarzy zagrała rezerwowym składem, co skrzętnie wykorzystali biało-niebiescy, którzy w 22 minucie prowadzili już 3:0. W drugiej części meczu Nielba zagrała mocniejszym składem i spotkanie było wyrównane. W Górniku zagrało trzech zawodników, którzy są testowani pod kątem wzmocnienia składu wałbrzyszan. To środkowy pomocnik Robert Ziętarski z Bałtyku Koszalin, bramkarz Patryk Królczyk ostatnio grający w Nadwiślanie Góra oraz Marek Wiła pomocnik boczny z Jaroty Jarocin. Kolejny sparing wałbrzyszanie rozegrają w środę 4 lutego u siebie przy ul. Ratuszowej. Rywalem Górnika będzie Zagłębie Sosnowiec.