(© Artur Szałkowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Chcą zlicytować materiały dokumentujące niezrealizowane obietnice prezydenta Wałbrzycha i przekazać pieniądze jakiś szczytny cel.

Andrzej Zibrow, były niezależny kandydat na prezydenta Wałbrzycha oraz Cezary Sokół prezes zarządu dolnośląskich struktur Stronnictwa Demokratycznego, apelują do mieszkańców Wałbrzycha o nadsyłanie materiałów, które dokumentują niezrealizowane obietnice Piotra Kruczkowskiego, prezydenta miasta. Chodzi między innymi o ulotki wyborcze, plakaty oraz wypowiedzi prezydenta Kruczkowskiego w postaci nagrań video.
– Wkrótce uruchomimy na serwisie internetowym Allegro aukcję, na której wystawimy wszystkie materiały dokumentujące niezrealizowane obietnice prezydenta Piotra Kruczkowskiego – wyjaśnia Andrzej Zibrow. – Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zostaną przekazane na jakiś szczytny cel.
Zapytania dotyczące aukcji można przesyłać na adres: andrzej@zibrow.pl lub c.s@g.pl


Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Yogi (gość)

Proponuję całą mafię wałbrzyską: Kruczkowski, Ludwiczuk, Rosiak, Chlebowski, Nowak, Mrozowie i jeszcze wielu tzw przytulonych wsadzić do jednej lufy armatniej i wyszczekic w kosmos. Nie pozostanie po nich nawet smród i pozostali wałbrzyszanie będą mogli normalnie żyć. Dlaczego społeczeństwo pozwala takim parchom istnieć.

zatroskany (gość)

Za dokument z roku 2002, dzięki któremu nie zamknięto wówczas Mo-BRUKA. To ZAGINIONA decyzja "Prezydenta Miasta Wałbrzycha" o przeglądzie ekologicznym składowiska, rzekomo pozytywnym. Jedna z pierwszych prezydenta Kruczkowskiego po wygraniu wyborów w roku 2002. A teraz udaje Greka. Za długo obcował ze Stefanosem. Chce wiedzieć kto ją podpisał i dlaczego udziela się kolejnych zezwoleń na lokalizacje syfo- spalarni w Sobięcinie i Gaju ??? Kruczek kłamie jak ta lala.

benk (gość)

Obietnic Przedwyborczych. Dotacje unijne pewne, bo nawet Bruksela takiego czegoś jeszcze nie ma.

ben_w (gość)

prezydenta Kruczkowskiego były nic nie warte , gdy je składał i dzisiaj też nic nie są warte. Szkoda czasu i pieniędzy ,