Piłkarze Śląska Wrocław wrócili w sobotę rano ze zgrupowania na Cyprze. Zawodnicy dostali dwa dni wolnego i w poniedziałek o godz. 16 mają spotkać się na Oporowskiej. Wcześniej dojdzie najprawdopodobniej do spotkania włodarzy wrocławskiego klubu ze sztabem szkoleniowym Śląska, aby ostatecznie wyjaśnić sprawę Vuka Sotirovicia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przypomnijmy, że zawodnik został za złamanie wewnętrznego regulaminu drużyny wyrzucony ze zgrupowania na Cyprze. Sotirović najpierw rzucił się z pięściami na jednego z kolegów z zespołu, a później ostro zareagował na informację, że nie zagra w sparingu.

Jeżeli trener Orest Lenczyk podtrzyma swoją decyzję o odsunięciu zawodnika od zespołu, Sotirovicia już nie zobaczymy w barwach Śląska. Oficjalnie komunikat o losach zawodnika ma być podany w środę.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Kibic (gość)

    pokazał że charakterny chłopak, niech gra a jak jakaś mameja go nie lubi to niech se poszuka innego klubu w koncu inni się za nim wstawili...