Vuk Sotirović został odesłany ze zgrupowania Śląska na Cyprze.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na stronie internetowej wrocławskiego klubu pojawił się komunikat:
"W związku ze złamaniem regulaminu wewnętrznego drużyny przez Vuka Sotirovicia, zarząd klubu na wniosek sztabu szkoleniowego zdecydował o powrocie zawodnika do Wrocławia. Decyzja ta jest reakcją na naganne zachowanie Vuka Sotirovicia przed niedzielnym sparingiem z FC Sloboda Point Sevojno podczas zgrupowania na Cyprze. Zawodnik we wtorek odleci do Polski. Dzień później ma dojść do spotkania zarządu klubu z Vukiem Sotiroviciem, na którym zapadnie decyzja o dalszych losach piłkarza".

Co takiego wydarzyło się na Cyprze? - Proszę się skontaktować z Michałem Mazurem, rzecznikiem klubu - krótko odpowiedział prezes Śląska Piotr Waśniewski.

Rzecznik nie był bardziej rozmowny: - To, co chcieliśmy przekazać, ukazało się na naszej stronie internetowej. Nic więcej nie możemy ujawnić.

To nie pierwsze kłopoty związane z zachowaniem Sotirovicia. Na linii sztab szkoleniowy zawodnik było już gorąco zaraz po tym jak trenerem Śląska został Orest Lenczyk. Między innymi zawodnik złamał regulamin przed ligowym meczem z Wisłą Kraków, kiedy nie stawił się na odprawę. Wtedy za karę Lenczyk postanowił go posadzić na ławce rezerwowych i nie wpuścił nawet na minutę. Z czasem sytuacja się ustabilizowała i wydawało się, że nowy trener Śląska znalazł wspólny język z Sotiroviciem. A jednak okazało się, że nie.

Odesłanie z Cypru piłkarza oznacza jego koniec gry w Śląsku. Za pół roku zawodnikowi wygasa kontrakt z wrocławskim klubem, ale nieoficjalnie wiadomo, że wrocławski klub nie puści zimą zawodnika.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    WKS (gość)

    Brawo panie trenerze po pierwsze dyscyplina . tylko trochę szkoda teraz że vuk w takim momencie dla Śląska zostanie przeniesiony do ME.