Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały u siebie 2:3 z Górnikiem Łęczna

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały u siebie 2:3 z Górnikiem Łęczna, wicemistrzem Polski i aktualnym liderem Ekstraligi kobiet

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych przegrały u siebie 2:3 z Górnikiem Łęczna, wicemistrzem Polski i aktualnym liderem Ekstraligi kobiet. Pojedynek w Wałbrzychu zaczął się od sporej przewagi gospodyń. Nasze dziewczęta po kilku minutach mogły prowadzić 2:0, ale nie udało im się wykończyć świetnych akcji. To zemściło się i w 21. minucie, po udanym kontrataku to ekipa z Łęcznej prowadziła 1:0. Nasze piłkarki szybko wyrównały po golu Jolanty Siwińskiej i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Druga część spotkania zaczęła się od gola dla Górnika, ale w 62. minucie Małgorzata Mesjasz wykorzystała rzut karny i było 2:2. Kiedy wydawało się, że zacięty mecz zakończy się podziałem punktów, w 85. minucie zwycięskiego gola dla drużyny z Łęcznej strzeliła Agnieszka Jędrzejewicz.

AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna 2:3 (1:1)
Bramki: AZS PWSZ - Siwińska (28), Mesjasz (62 k); Górnik - Guściora (21), Kamczyk (46), Jędrzejewicz (85)