Piłkarki AZS PWSZ zremisowaly 2:2 i spadły na czwarte miejsce w tabeli

Dariusz Gdesz (zdjecie ilustracyjne)
Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych w ostatnim meczu w rundzie zasadniczej Ekstraligi kobiet zremisowały na wyjeździe 2:2 z Czarnymi Sosnowiec.

Gospodynie objęły w tym pojedynku prowadzenie w 22. minucie po tym jak gola z rzutu karnego strzeliła Andrea Horváthová. Jednak w 67. minucie Małgorzata Mesjasz zdobyła wyrównującą bramkę, a w 71. minucie Dominika Dereń wyprowadziła AZS PWSZ na prowadzenie 2:1. Wałbrzyszanki zaczęły bronić wyniku i niestety nie udało im się to. Piłkarki Czarnych doprowadziły do wyrównania w 87. minucie.
Ten remis spowodował, że nasze dziewczęta spadły w tabeli z 3 na 4 miejsce. Wyprzedził je UKS SMS Łódź, który w ostatniej kolejce pokonał na swoim boisku 5:2 Olimpię Szczecin.

Teraz, w pierwszym meczu grupy drużyn walczących o mistrzostwo, AZS PWSZ zagra 3 maja o godz. 11, w Wałbrzychu z...Czarnymi Sosnowiec.