Piłkarze Górnika Wałbrzych mają na koncie komplet sześciu zwycięstw. W ostatnim meczu pokonali MKS Wołów

Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilustracyjne)

Piłkarze Górnika Wałbrzych wygrali na wyjeździe 1:0 z MKS-em Wołów.. Było to szóste zwycięstwo wałbrzyszan w szóstej kolejce IV ligi. Zespół trenera Jacka Fojny z kompletem zwycięstw na koncie jest samodzielnym liderem tabeli.

Zwycięstwo w Wołowie nie przyszło jednak Górnikowi łatwo. W pierwszej połowie umiejętna obrona gospodarzy spowodowała, że mieli spore problemy z wykańczaniem ataków. MKS często też przeważał.

Po zmianie stron, w 60 minucie, Sobiesierski wykorzystał dobre zagranie Sawickiego, i pokonał bramkarza gospodarzy. Później Górnik kontrolował wydarzenia na boisku i wynik nie uległ już zmianie.

MKP Wołów - Górnik Wałbrzych 0-1 (0-0)

Górnik: Stec, Michalak, Smoczyk, Wepa, Krzymiński, Chajewski, Rytko, Oświęcimka, Sawicki (81 Młodziński), Tragarz (74 Rękawek), Sobiesierski (81 Jakacki).