Piłkarze Górnika Wałbrzych nie strzelili gola w trzecim meczu w sezonie i przegrali z Rakowem 0:1

Piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych w trzeciej kolejce sezonu ulegli na swoim boisku 0:1 drużynie Rakowa Częstochowa. Wałbrzyszanie kolejny raz zagrali słabo, zwłaszcza w ataku.

Piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych w trzeciej kolejce sezonu ulegli na swoim boisku 0:1 drużynie Rakowa Częstochowa. Wałbrzyszanie kolejny raz zagrali słabo, zwłaszcza w ataku. Dotychczas, w trzech meczach nie zdobyli jeszcze gola i z jednym punktem na koncie plasują się w dole tabeli. W meczu z Rakowem dotrzymywali kroku przeciwnikom w pierwszej połowie. Po zmianie stron drużyna z Częstochowy osiągnęła zdecydowaną przewagę, a bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 62. minucie Artur Pląskowski.

Górnik Wałbrzych – Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
Bramka: Pląskowski (62)
Górnik: Janiczak, Sawicki, Tyktor, Cichocki, Filipe, Wepa, Mańkowski (71 Krzymiński), Szepeta, G. Michalak (65 Rytko), Moszyk (76 Śmiałowski), Orłowski.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani