Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali 0:2 z rezerwami Górnika Zabrze

Paweł Gołębiowski Fot. Dariusz Gdesz

Piłkarze III-ligowego Górnika Wałbrzych przegrali na swoim boisku 0:2 z Górnikiem II Zabrze. Porażka drużyny trenerów: Bubnowicza i Morawskiego jest sporym rozczarowaniem dla kibiców wałbrzyszan. W poprzedniej kolejce pokonali bowiem na wyjeździe 3:0 Pniówek Pawłowice Śląskie, znacznie wyżej notowany od zespołu z Zabrza.
Do tego rezerwy Górnika Zabrze sąsiadowały bezpośrednio w tabeli z broniącymi się przed spadkiem wałbrzyszanami. Była okazja zbliżenia się do nich na 3 punkty. Wałbrzyszanie jednak nie byli w stanie strzelić gola rywalom, a stracili bramkę w 68. minucie i kiedy próbowali odrobić stratę, w 89. minucie goście z Górnego Śląska zadali im drugi cios.