Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali 2:3 sparing z Olympią Hradec Kralove

Piłkarze Górnika Wałbrzych maja za sobą kolejny mecz sparingowy w czasie przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Tym razem wałbrzyszanie przegrali u siebie 2:3 (0:2) z Olympią Hradec Kralove. Czesi, którzy są wiceliderem swojej III ligi, okazali się wymagającym przeciwnikiem i do przerwy prowadzili 2:0 po golach Čady (19) i Ličmana (39). Nasi piłkarze długo nie mogli pokonać bramkarza gości, ale w drugiej połowie spotkania zrobili to: Kamil Młodziński (82) i Marcim Morawski (86). Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, bramkę dającą Olympii zwycięstwo strzelił w 89 minucie Nemeš. Następny sparing Górnik rozegra 18 lutego w Nowej Rudzie z Piastem.

Górnik: Ziobro, D. Michalak, Surmaj, Tytman, Tobiasz, Morawski, Bronisławski, Rytko, Migalski, Dec, Sadowski oraz Krzymiński, Młodziński, Sobiesierski.