Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na swoim boisku 0:2 ze Skrą Częstochowa

Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali na swoim boisku 0:2 ze Skrą Częstochowa. To spora niespodzianka. Co prawda Skra jest obecnie znacznie wyżej od wałbrzyszan w tabeli, ale Górnik zamierza piąć się w niej coraz wyżej, a do tego w pierwszej rundzie sezonu wygrał w Częstochowie 2:0.
Także teraz zespół trenerów Bubnowicza i Morawskiego przez wiele minut miał przewagę nad rywalami, ale to oni strzelali gole. W 22. minucie zrobił to Dawid Niedbała a w 38. minucie Łukasz Kowalczyk.

Górnik Wałbrzych – Skra Częstochowa 0:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Dawid Niedbała (22), 0:2 Łukasz Kowalczyk (38)
Górnik: Jaroszewski, Tobiasz, Tyktor, Rytko, Surmaj, Morawski, Bronisławski, Krzymiński, Popowicz (72. Bogacz), Sadowski, Młodziński (46. Sobiesierski).