Piłkarze Górnika Wałbrzych w pierwszej kolejce III ligi wygrali 2:0 z Karkonoszami Jelenia Góra

Piłkarze Górnika Wałbrzych rozpoczęli III-ligowy sezon od zwycięstwa. Nasz spadkowicz z II ligi pokonał na własnym boisku 2:0 Karkonosze Jelenia Góra.

Piłkarze Górnika Wałbrzych rozpoczęli III-ligowy sezon od zwycięstwa. Nasz spadkowicz z II ligi pokonał na własnym boisku 2:0 Karkonosze Jelenia Góra. Pierwszą bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu strzelił Damian Migalski, a drugą w doliczonych minutach całego spotkania Mateusz Sobiesierski. Za tydzień wałbrzyszanie zagrają na wyjeździe z Piastem Karnin (Gorzów Wielkopolski).

Górnik Wałbrzych - Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Damian Migalski (45+2), 2:0 Mateusz Sobiesierski (90+3)

Górnik: Jarosiński, D. Michalak, Tyktor, Radziemski (70 Uszczyk), Migalski (76 Sobiesierski), Oświęcimka, Krzymiński, Sawicki, G. Michalak (10. Rytko), Orłowski, Morawski.

W pozostałych meczach I kolejki grupy dolnośląsko - lubuskiej III ligi uzyskano wyniki:

Polonia-Stal Świdnica - KP Brzeg Dolny 0:0
Budowlani Lubsko - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:4
Ślęza Wrocław - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4:1
Miedź II Legnica - Formacja Port 2000 Mostki 3:1
KS Polkowice - Foto-Higiena Gać 4:2
Śląsk II Wrocław - Lechia Dzierżoniów 1:1
Bramki: Adrian Repski 73 (k) - Damian Niedojad 37
Ilanka Rzepin - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2:0