Piłkarze Górnika wygrali trzeci mecz z rzędu. Pokonali u siebie 2:0 Wiwę Goszcz

Piłkarze Górnika wygrali trzeci mecz z rzędu. Po zwycięstwach nad Polonią-Stalą Świdnica i Karoliną Jaworzyna Śląska, teraz rozprawili się 2:0 z Wiwą Goszcz

Drużyna z Wałbrzycha podbudowana dwoma zwycięstwami z rzędu (po 1:0 z Polonią-Stalą Świdnica i Karoliną Jaworzyna Śląska), zagrała teraz bardzo pewnie z Wiwą Goszcz. Miała przewagę i używając pięściarskiego określenia - wypunktowała rywala. Bramki Górnik zdobywał po przerwie. Najpierw pięknie, i sprytnie, piętą skierował piłkę do siatki w 56. minucie Kamil Młodziński, a wynik ustalił w 74. minucie Damian Chajewski.

Górnik Wałbrzych - Wiwa Goszcz 2:0 (0:0)

Bramki: Młodziński (56) i Chajewski (74).
Górnik: Jaroszewski, Michalak, Smoczyk, Błażyński, Zaremba (87. Kokoszka), Wroczyński, Sobiesierski, Chajewski, Rytko, Dec (87. Marut), Młodziński (68. Rodziewicz).

W innych meczach kolejki grupy dolnośląskiej (wschód) IV ligi: Unia Bardo - Sokół Wielka Lipa 3:1, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Marcinkowice 0:2, Polonia Trzebnica - Piast Żerniki (Wrocław) 1:3, Nysa Kłodzko - Polonia-Stal Świdnica 3:2, Foto-Higiena Gać - Karolina Jaworzyna Śląska 7:0, Pogoń Oleśnica - Śląsk II Wrocław 1:3, MKP Wołów - Bielawianka Bielawa 1:1.