Piłkarze Polonii-Stali Świdnica wygrali pierwszy sparing z Sokołem Wielka Lipa

Drużyna III-ligowej Polonii-Stali Świdnica udanie zaczęła tegoroczne sparingi przed rundą rewanżową sezonu. Piłkarze ze Świdnicy pokonali 3:1 (1:0) IV-ligowy Sokół Wielka Lipa. Powody do radości miał też Marcin Morawski, dla którego był to trenerski debiut.

Drużyna III-ligowej Polonii-Stali Świdnica udanie zaczęła tegoroczne sparingi przed rundą rewanżową sezonu. Piłkarze ze Świdnicy pokonali 3:1 (1:0) IV-ligowy Sokół Wielka Lipa. Powody do radości miał też Marcin Morawski, dla którego był to trenerski debiut. Jego podopieczni objęli prowadzenie w 12. minucie po strzale Grzegorza Borowego. Wynik 1:0 dla Polonii-Stali utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gole zdobyli też Sławomir Truszczyński i Gracjan Klimczak. Przy prowadzeniu gospodarzy 3:0 Sokół zdobył honorową bramkę.