Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu wszczęła śledztwo w sprawie osób, które odwołały wcześniejsze znania dotyczące kupowania głosów. Chodzi m.in. o mężczyznę i kobietę, którzy najpierw zeznawali, że uczestniczyli w procederze kupowania głosów, potem zeznania odwołali, tłumacząc, że byli do nich nakłaniani.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Prezydent Wałbrzycha Piotr Kruczkowski występuje w tej sprawie w charakterze pokrzywdzonego. Osoby, które najpierw zeznawały, a potem wycofywały się z zeznań, mówiły, że kupowały głosy m.in. dla prezydenta Wałbrzycha.

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  benk (gość)

  w tej sprawie pokrzywdzony? Jakim cudem?? To sprawa karna , czy cywilna - redaktorku "siya"?A może czasem jakiś nadniedorzecznik dał swojego głosa w tej sprawie?

  och (gość)

  czas pokaze co i jak,wiec nie medrkujcie. nie obwiniajcie jak nie znacie sprawy od srodka,bo krzywdzicie ludzi,albo ich wybielacie. poczekajmy na wynik postepowania

  Froncek (gość)

  I dobrze tym prostaczkom. Trzeba mieć charakter, a tak bekną.Swoją drogą sytuacja jest o tyle ciekawa, że proceder kupowania głosów i to nie po raz pierwszy, był namacalnym zjawiskiem, a nie fantazją.Jak to sie więc stało, że nikogo nie schwytano na gorącym uczynku? nie ma świadków? Ot, sudeckie Palermo.

  lol (gość)

  najpierw ich zastraszyli, aby wycofali zeznania a potem ich oskarzaja hehehehe. Nie od dzis wiadomo, ze kobieta ktora wycofala zeznania zniknela.

  Więcej na temat: