Polonia-Stal Świdnica wygrała wysoko dwa mecze i jest liderem tabeli

Znakomicie zaczęli sezon piłkarze III-ligowej Polonii-Stali Świdnica. W pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe 4:0 Polonię Trzebieszowice, a ostatnio, w drugiej serii spotkań rozbili u siebie 6:0 Dąb Przybyszów.

Znakomicie zaczęli sezon piłkarze III-ligowej Polonii-Stali Świdnica. W pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe 4:0 Polonię Trzebieszowice, a ostatnio, w drugiej serii spotkań rozbili u siebie 6:0 Dąb Przybyszów. Po tym zwycięstwie Polonia-Stal jest liderem tabeli z sześcioma punktami na koncie i bilansem bramek 10 – 0. Świdniczanie w meczu z zespołem z Przybyszowa pierwszą bramkę strzelili już w 10. minucie, a jej autorem był Marcin Morawski.
Na kolejnego gola swoich ulubieńców kibice ze Świdnicy czekali do 39. minuty. Wtedy na 2:0 podwyższył Wojciech Szuba, a w 45. minucie wynik do przerwy ustalił Michał Sudoł. Po zmianie stron gospodarze nie zwalniali tempa i w 68. minucie Marcin Morawski strzelił swojego drugiego gola. W 77. minucie było już 5:0, bo trafienie zaliczył Mateusz Kopernicki , w dwie minuty później gości „dobił” Patryk Chrapek.

MKS Polonia-Stal Świdnica - Dąb Przybyszów 6:0 (3:0)
MKS Polonia-Stal: Kot, Chrapek, Sudoł, Salamon (60 Kopernicki), Skrypak, G. Borowy, Kukla (79 Sz. Borowy), Morawski, Szuba (52 Luber), Jaros, Tobiasz (80 Klimczak)