Przychodnia „Na Browarnej” w Wałbrzychu. Przychodnia „Na Browarnej” w Wałbrzychu.

Przychodnia „Na Browarnej” w Wałbrzychu. (© Dariusz Gdesz)

Przychodnia „Na Browarnej” w Wałbrzychu. Prezentujemy finalistkę plebiscytu Gazety Wrocławskiej „Dolnośląski Hipokrates 2017”, który trwa do 28 kwietnia.

Przychodnia „Na Browarnej” w Wałbrzychu. Historia obiektu, w którym funkcjonuje obecnie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Browarnej sięga przełomu 1927/1928 roku. Od początku istnienia był związany ze służbą zdrowia. Początkowo mieściła się w nim siedziba lokalnej, niemieckiej kasy chorych.

Informacje o aktualnej klasyfikacji w kategorii przychodnia/gabinet lekarski plebiscytu Dolnośląski Hipokrates 2017

W przychodni „Na Browarnej” funkcjonują następujące poradnie: diabetologiczna, dermatologiczna, onkologiczna i chemioterapii, ginekologiczna, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, urazowo-ortopedyczna, stomatologiczna, ortodontyczna, diagnostyki obrazowej RTG i USG, rehabilitacyjna, rehabilitacja ambulatoryjna. Ponadto przychodnia świadczy opiekę podstawową, zatrudnia położną i pielęgniarki środowiskowe oraz posiada punkt szczepień.

8 kwietnia 2016 roku Przychodnia „Na Browarnej” w Wałbrzychu otrzymała trzy certyfikaty. To ISO 9001 potwierdzający spełnianie przez przychodnię norm zarządzania jakością, ISO 14001 potwierdzający spełnianie norm związanych z systemem zarządzania środowiskowego oraz OHSAS 18001 dotyczący systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Przyznanie certyfikatów poprzedził kilkumiesięczny audyt. W przychodni zadeklarowanych jest ponad 6 tys. pacjentów.
Tutaj znajdziecie informacje o plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017 i zasady głosowania na kandydatów

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!