Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Boguszowie Gorcach w dzielnicy Kuźnice bierze udział w wielu projektach, m.in. na temat pierwszej pomocy, zajęć wyrównawczych i pozalekcyjnych, projekcie dotyczącym przemocy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ramach programu pierwszej pomocy szkoła skorzystała z propozycji gier planszowych, historyjek obrazkowych i plakatów dostarczonych przez organizatora został wykorzystany przez panią Katarzynę Stępień i Wiesławę Tomczak. Kolejną inicjatywą jest program edukacyjny pt. "Boguszowska Szóstka – akademia prymusów”, w którym od sierpnia 2009 do czerwca 2011roku brało udział 90 uczniów PSP nr 6 brało.
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 uczestniczy też w roku szkolnym 2010/2011 w V edycji Programu Społecznego „Szkoła bez przemocy” .6 czerwca 2011 roku po raz czwarty w historii Programu odbył się Dzień Szkoły bez Przemocy, ogólnopolskie święto wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców. W tym roku Dzień Szkoły bez Przemocy zorganizowało na swoim terenie ponad 2000 szkół. Wśród nich Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Boguszowa - Gorc.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!