Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już od środy, w kioskach i zaprzyjaźnionych sklepach w Kotlinie Kłodzkiej znajdziecie nasz nowy tygodnik - Panoramę Kłodzką - młodszą "siostrę" Panoramy Wałbrzyskiej.

Panorama Kłodzka to nasz nowy produkt i zupełnie nowa jakość na rynku mediów w Kotlinie Kłodzkiej.
Z pewnością Czytelnicy odnajdą podobieństwa do Panoramy Wałbrzyskiej, ale przecież to jedna rodzina!
I tak, jak w znanym już w regionie tygodniku, tak i w nowym znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji, konkursów, wywiadów, relacji... i jeszcze więcej.

Sama idea utworzenia nowego tygodnika, to przede wszystkim zasługa mieszkańców Kotliny Kłodzkiej, którzy domagali się większej ilości informacji dotyczących ich regionu - jedynego w swoim rodzaju. Zatem nowy tytuł jest poświęcony głównie Waszym sprawom, wydarzeniom z Kotliny i wszystkiemu, czym żyją mieszkańcy.

Zapraszamy do czytania, komentowania, informowania o ważnych sprawach. My obiecujemy tworzyć dla Was ciekawy tygodnik, jakiego jeszcze w Waszym regionie nie było!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!