Powstało Stowarzyszenie Miłośników Sudetów Wałbrzyskich skupiające m.in. kwaterodawców z powiatu wałbrzyskiego. Jego członkami założycielami jest są osoby pracujące w branży agroturystycznej, wytwórcy pamiątek i turyści, którzy chętnie wracają do naszego regionu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Starostwo Powiatowe w kwietniu utworzyło na swojej stronie www.powiat.walbrzych.pl utworzono zakładkę "Gospodarstwa Agroturystyczne", a ich baza jest na bieżąco uzupełniana. Następnie, zaproponowano logo i hasło reklamowe Ziemi Wałbrzyskiej. Powstanie PSMS jest wymiernym skutkiem tej aktywności. Poza wspieraniem działań oddolnych, jak powstawanie nowych stowarzyszeń, starostwo planuje w przyszłości stworzyć portal internetowy promujący nasz region turystycznie i założenie Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!